• Koszyk w dłoń i hajda na majówkę!
  Na piknik pakujemy się bardzo często w ostatniej chwili. Niestety później okazuje się to ogromnym błędem, gdyż nie ma na czym rozłożyć jedzenia, a wspaniałości z grilla musicie jeść gołymi rękami. Morał z tego taki, że do majówki - tak, jak do wszystkiego - trzeba się wcześniej przygotować.
 • Zdrowotne zalety małej czarnej
  O kawie słyszy się raczej negatywne opinie. Najgorsza to ta, że kawa jest niczym więcej, niż tylko używką. Jednak tak naprawdę ma ona więcej zalet niż wad. Więc jeśli sięgasz rano po swoją ulubioną filiżankę, napełniasz ją aromatycznym płynem i czujesz z tego powodu wyrzuty sumienia, pozbądź się ich raz na zawsze.
 • Ślub to jedyna uroczystość, podczas której kobieta może założyć na głowę welon. To najważniejszy dodatek, gdyż doskonale uzupełnia i podkreśla charakter sukni. Jest to również charakterystyczny i symboliczny element stroju panny młodej. Jednak czasami przyszła małżonka zastępuje go czymś innym, całkowicie zaskakującym.
 • Seks tantryczny pozwala odkryć duchową stronę zbliżenia i pozwala na całkowite cielesne zespolenie. Praktykujący go nabywają umiejętności przedłużenia aktu oraz silniejszego przeżywania orgazmu. Tradycja ta ma swoje korzenie w religiach hinduskich. Jednak wielu taki seks kojarzy się z perwersją i wyuzdaniem oraz z frustracją prowadzącą do rozwodu. Bo jak tak w ogóle można, bez wytrysku...
 • Kiedy kobieta bije kobietę
  Baby się biją! - to hasło mroziło przez całe dziesięciolecia gości wszelkich imprez towarzyskich. Gapie na miejscu bójki zazwyczaj zastawali dwie ciągnące się za koki i wrzeszczące wniebogłosy damy. O co im poszło? Najczęściej o mężczyznę, ale nie tylko. Jak dzisiaj wygląda bójka dwóch kobiet?
 • Hawajskie marzenie powraca w wielkim stylu
  Wiosna w pełni, pogoda jak marzenie. Niebawem zrobi się naprawdę gorąco. Nie trać więc czasu na siedzenie w domu, tylko zbieraj znajomych i ruszajcie w plener. Rozpoczął się sezon rowerowy i piknikowy. Ważne jest, abyś czuła się swobodnie i aby nic cię nie uwierało podczas relaksu. Warto jest zaopatrzyć się więc w wygodny sportowy, strój.
 • Bądź jak Ally McBeal, a nie jak Niania Frania
  Chcesz osiągnąć sukces zawodowy? Zrezygnuj z seksownej, obcisłej spódniczki i głębokiego jak Rów Mariański dekoltu. Kobiety, które zbyt mocno epatują swoją seksualnością w miejscu, gdzie robić tego absolutnie nie powinny, narażają się na wiele nieprzyjemności. Nie mówiąc już o śmieszności...
 • Nie taki kryzys straszny....
  Należałoby postawić pytanie: jest kryzys czy go nie ma? Pytanie jest o tyle uzasadnione, że nie wszystkie grupy społeczne i zawodowe recesja dotknęła w jednakowy sposób. A że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, nawet tak trudny czas ma swoje zalety. Drogie panie, weźmy kryzys na sposób. Podpowiadamy jak to zrobić.
 • Bikini, strefa specjalnej troski
  Już niedługo lato, wakacje, czas gorących plaż, palącego słońca, pięknych kobiet. Dlatego przed letnią odsłoną naszych intymnych części ciała zależy nam na seksownym wyglądzie. Do bikini musisz mieć idealnie gładkie... okolice bikini. Podpowiemy, jak uzyskać taki efekt, nie podrażniając delikatnej w tych okolicach skóry.
 • Gdy tatuaż swędzi i piecze
  Moda na kolczykowanie i tatuowanie trwa i nic nie wskazuje, by się miała szybko skończyć. Wiele z nas umiejscawia kolczyki nie tylko w uszach, ale też w innych częściach ciała. Tatuujemy najbardziej intymne jego zakamarki... Bardzo często to spełnianie marzeń łączy się ogromnym niebezpieczeństwem, którego nie jesteśmy zawsze świadome.