• 5 nieznanych korzyści z seksu
  Seks zacieśnia więź między ludźmi i stanowi podstawę każdego związku. To jasne. Ale ma jeszcze inne zalety, o których być może do tej pory nie wiedziałaś. Możesz być bardzo zaskoczona... Sprawdź, dlaczego naprawdę warto się kochać.
 • Co robi sławna kobieta, która ma właściwie wszystko? Może usiąść pośród tysiąca par butów, dotykać tysiąca wspaniałych torebek i napawać się widokiem cennej biżuterii. Albo zrobić porządek w swoim domu i część rzeczy sprzedać fanom, by w ten sposób uzyskać środki na pomoc potrzebującym.
 • Ta kobieta była uzależniona od aborcji
  40-letnia Amerykanka Irene Vilar ujawniła, że jakiś czas temu była uzależniona od aborcji. Poddała się aż 15 zabiegom. Jej szokujące wyznanie spowodowało lawinę komentarzy internautów. Wszyscy zgodnym chórem twierdzą, że Irene jest psychicznie chora i powinna zostać wysterylizowana.
 • Jesień już w pełni. Najnowsze kolekcje na dobre zagościły już w sklepach oraz w naszych szafach. Jaka jest zatem pani jesień? Lubi błyszczeć i uwodzić – ale subtelnie i z nutką elegancji. A czym uwodzi się najskuteczniej? Oczywiście rajstopami.
 • Ekscentryczny projektant znowu szokuje i prowokuje do dyskusji o kobiecości. Na wiosnę i lato 2010 ma dla kobiet propozycje zaczerpnięte ze stylistyki teatru. Stroje, które prezentowały demonicznie - a niejednokrotnie nawet nieco wampirycznie wystylizowane modelki - uwodzą swoją ioryginalnością.
 • Gwiazdy chałturzą - i te małe, i te wielkie. Różni je kwota, za jaką są w stanie zagrać prywatny koncert "do kotleta". Polscy celebryci mówią na takie działania "sztuka", co jest ironią, bo ze sztuką ma to niewiele wspólnego. Zobaczcie, ile kosztują najdroższe chałtury świata.
 • Zobacz Miss Bezdomnych
  To brzmi co najmniej paradoksalnie. Miss Bezdomnych? Przecież wszyscy wiemy, jak wyglądają kobiety, które nie mają gdzie mieszkać, za co żyć i w związku z tym nocują na przystankach autobusowych lub dworcach, czasem w noclegowniach. W Belgii postanowiono na problem bezdomności spojrzeć inaczej. Jak?
 • Nowotwór przeszedł z matki na dziecko
  Po raz pierwszy naukowcy dowiedli, że nowotwór może przejść z matki na dziecko. 28-letnia matka, która zmarła na białaczkę, podczas ciąży przekazała komórki nowotworowe swojej córce. Jedyne, co może w takiej sytuacji pocieszyć to fakt, że takie zjawisko należy do rzadkości.
 • Trzy kobiety. Różni je wiele: wiek, doświadczenie życiowe i zawodowe, podejście do świata. Łączy jedno: spotkały na swojej drodze mężczyzn, których bez wahania są w stanie nazwać swoimi. Po co z nimi są? Odeta Moro, Natasza Urbańska i Paulina Młynarska odpowiadają na to pytanie.
 • Czasy mamy trudne, nie da się ukryć. Nad światem wciąż wisi widmo kryzysu, wspaniałe kariery załamują się z dnia na dzień, a najważniejszym zadaniem jest zapewnienie sobie bytu. W takich warunkach trzeba mieć w kimś oparcie. A kto jest lepszym oparciem dla kobiety jak nie mężczyzna? Tylko jaki mężczyzna? Oto wyniki sondażu...