Co wiesz o Weronice Marczuk?

Pojawiła się w show-biznesie jako żona sławnego męża. Od dawna pracuje jednak na własny rachunek. Co wiesz o Weronice Marczuk?
Rozpocznij QuizRozpocznij Quiz
źródło: Newspix
  • ~..
    (2011-11-15 17:59)
    jeszcze jej nie deportowali?
    taka opieszalosc wymiaru sprawiedliwosci to skandal!
  • ~saszka
    (2011-11-15 23:29)
    Co wiem o Marczuk?
    Wiem, że tańczyła na rurze. Wiem, że ustawił ją słaby zawodowo i niezbyt mądry facet, podobno aktor. Wiem, że brała łapówkę pod stołem i wiem, że prezes GPW zrobił z niej prezesa czegoś tam.
    Wiem też, że tak "zdolna", że od tańca na rurze zrobiła w PL maturę, studia, studia podyplomowe, aplikację radcowską i założyła kancelarię prawną. To wszystko w parę lat co niemożliwe dla najzdolniejszych Polek?
    Nie wiem tylko dlaczego, za co i po co stado baranów tak ciągnie ją w górę i płaci za wszystko co ona zrobi i ją ustawia. Kim ona do cholery jest? Przeciętna z urody, w jej rozum nie wierzę więc co do cholery? Kto powie?
  • ~zgryźlica
    (2011-11-16 11:12)
    Saszka, masz pełną i świętą rację. Nienawidzę jej w tym "tańcu z gwiazdami"; dla mnie to drewno, biodra styrane; nie te lata ! Biust jak gazetą wypchany; to akurat pochwalam bo lepszy taki niż implanty. Wszystko wszystkim, ale najgorsza ta łapówka na ochach całej Polski ! Teraz sumienie widać gryzie bo ciągle o "swej krzywdzie" mówi. Najlepiej jeśli na stałe wyjedzie za wschodnia granicę i zaprzyjaźni się z Julką T. Ale "oni" pewnie chcą "ryczącą czterdziestkę" dowlec do finału. 100x wolę Mongoła !!!
  • ~dana ,
    (2011-11-16 12:37)
    Ludzie skąd w was tyle perfidności ??jak można tak kogoś oczerniać nie znając człowieka .Pani Marczuk jest piękną kobietą imądrą izaradną ąjeżeli udawało się jej zarabiac czy brać pieniądze to dlaczego nie ..Prosze zauważyć jak nasi poltycy nas zwykłych ludzi okradają ciągle im mało irobią to bez wyzutów sumienia to jest dopiero żenada i świństwo
  • ~PAULL
    (2011-11-17 17:02)
    kazdy zuk i zaba pcha sie do telewizj , zmarczuk tancerka ha ha ,lepiej by zatanczyła kobyłka Piłsuckiego, BEZTALECIE , TO CO UMIE TO BRAC KOPERTY POD STOŁEM, Pazura pogonił to musi sobie radzic
  • ~gość
    (2011-12-03 16:54)
    Bardzo miła i ciepła kobieta. Życzę jej aby znalazła dla siebie właściwego człowieka, a może jest to Janek ???
  • ~bach
    (2011-12-02 16:59)
    cwana baba bardziej jak lisica
  • ~ojciec
    (2011-12-28 21:07)
    marczuk to stara córa koryntu i tyle na ten temat!!!
  • ~komsomolec
    (2011-12-28 21:10)
    bo u nas rządzą nadal bolszewickie szuje i taką jak marczuk sie dlatedo sznaujei gloryfikuje!!!