Co wiesz o ADHD?

wróć do quizu
  • ~EWA
    (2011-12-15 00:03)
    A MOZE W WIECZOR WYBORCZY WYLAZI KRET ?
  • ~ROBOTNICY I PRACOWNICY
    (2012-05-14 16:27)
    MOZNA PO TUSKA I BUZKA- ZAPRZASC DO- PUSTEGO WOZKA;/ Juz nie manc-- nawet SMIETNIKI PUSTE;; ZOSTAL I NO SZNUR-- udostepnimy im w pierwszej kolejnosci PO - PAMIETAJCIE-- SZNUR I SZAFOT ?
  • ~wiola
    (2014-03-31 13:33)
    Często sami nauczyciele mają nadpobudliwość psychiczną i kształtując umysły dzieci , zrobią z nich ADHD na pewno .
  • ~janinaH
    (2013-11-15 21:51)
    Nieudolni nauczyciele doprowadzają dzieci do nabawienia się ADHD
    Nie sprawiedliwa ocena sytuacji zaistniałej między dziećmi np.bójka przezwiska szkalowanie słabszego psychicznie dziecka doprowadza do wybuchu agresji czyli do ADHD
    Wina leży po stronie nauczycieli , nie próbują wsiąść w obronę to krzywdzone dziecko przez cwane złośliwe dzieci które udają że są niewinne .
    karci właśnie to biedne dziecko
    Słabsze dziecko czuje się niesprawiedliwie sądzone przezywane po cichu jak nauczyciel nie słyszy wybucha krzykiem agresją .
  • ~Joanna
    (2013-01-30 18:53)
    jjak czytam o wychowaniu pasem itd dzieci z ADHD to żal mi tych co tak mówią.Nie tędy droga.Szkoda ,że większość nauczycieli nie rozumie postępowania dzieci z ADHD.Oni też uważają te dzieci za niegrzeczne,żle wychowane itd.Ja wiem ,że kiedyś się o tym nie mówiło ,bo nie umiano jeszcze tej choroby zdiagnozować jak wielu innych.Ja mam 68 lat.Byłam żywym dzieckiem,psotnym ale nie miałam problemu z koncentracją,uczyłam się dobrze.Wychowałam 3 dzieci.Były one i te żywe i ułożone.Wszystkie skończyły studia.Mam 5 wnucząt wychowywanych bez pasa,przez fajnych rodziców,Dzisiaj i ja wiem co to jest dziecko z ADHD.Mam takiego wnuka.Zauważyliśmy jego nazwijmy to inną ruchliwość już w wieku 3 lat i co mieliśmy go wychowywać pasem ?Najgorsze zaczęło się w szkole.Myśleliśmy,że tam pracują świadomi,wykształceni nauczyciele.Razem współpracując uda nam się aby spokojnie skończył szkołę,aby wychować go w miarę na kulturalnego człowieka. To nie u nas.Nauczyciele umieją pisać tylko uwagi,ganić,uważać takie dzieci za niegrzeczne.Najlepsi uczniowie to są ci co ne sprawiają problemów wychowawczych,siedzą cicho jak myszy pod miotłą a rodzice im tylko przytakują.
  • ~pipiblond
    (2012-10-28 08:48)
    Usunąć z diety cukier i inne chemiczne potrawy, problem po paru miesiącach zniknie
  • ~sonii232
    (2012-05-22 17:14)
    siema znacie mnie
  • ~sanii232
    (2012-05-22 17:13)
    głupe
  • ~George
    (2012-05-17 00:03)
    ADHD to inaczej Syndrom Niesiola...:))))))
  • ~Pas to prawdziwy przyjaciel II
    (2012-05-16 08:59)
    Pas to prawdziwy przyjaciel2012-05-15 14:42
    Pas to najlepszy przyjaciel dziecka z ADHD

    Zauważyłem ,że rodzice na zbyt wiele pozwalają swoim dzieciom i dopóki wszystko dzieje się w ich mieszkaniu to jest w porządku. Natomiast jeżeli dziecko uważa, iż zakazy nie istnieją poza domem rodzinnym, to ingeruje w prawa innych ludzi, na co nie ma i nie może być przyzwolenia. Zakazy trzeba stawiać wcześniej, problem ADHD to problem rodziców nieumiejących wychowywać swoje dzieci i niezdolnych do funkcji bycia rodzicem.
  • ~Pas to prawdziwy przyjaciel
    (2012-05-15 14:42)
    Pas to najlepszy przyjaciel dziecka z ADHD
  • ~re ~czytając wpisy
    (2012-05-15 14:40)
    ~czytając wpisy...2012-01-31 13:26
    widzę ilu idiotów żyje na świecie. Niestety są w przewadze :(

    Dzięki temu rozum jest w cenie i dobrze, po nadmiar działałby inflacyjnie .
  • ~re ~pajew
    (2012-05-15 14:37)
    ~pajew2012-05-15 13:06
    Kiedy chodziłem do szkoły (lata 80-te) nie było ADHD. Za to uczniowie szanowali nauczycieli i czuli przed nimi respekt.

    Kiedy ja chodziłem do szkoły (lata 80-te) , to większość nauczycieli miało ADHD, dlatego uczniowie się ich bali, bo nigdy nie było wiadomo co im strzeli do głowy.
    Z czasem ADHD przeszło na uczniów i to dobrze , bo nauczyciel powinien być wolny od chorób psychicznych .
  • ~pajew
    (2012-05-15 13:06)
    Kiedy chodziłem do szkoły (lata 80-te) nie było ADHD. Za to uczniowie szanowali nauczycieli i czuli przed nimi respekt. ADHD to totalna ściema. Jasne jest, że są dzieci bardziej i mniej pobudliwe, tak samo jak dorośli. Jednak dzisiaj tłumaczy sie tym chamstwo, agresję wobec innych i inne nieodpowiednie zachowania. Wymyślenie tej "choroby" spowodowało więcej szkody niż pożytku.
  • ~radca
    (2012-05-14 23:05)
    Co wiem p ADHD? Wiem, że pas i rózga to panaceum na tę przypadłość.
  • ~czytając wpisy...
    (2012-01-31 13:26)
    widzę ilu idiotów żyje na świecie. Niestety są w przewadze :(
  • ~r.maszkowski
    (2011-12-15 00:00)
    .To widać od DAWNA - WŁASNY INTERES PRZESŁANIA IM INTERES POLSKI JAKO CAŁOŚCI. PODOBNIE JEST Z BRUKOWYMI MEDIAMI W RODZAJU RADIA MARYJA CZY "GAZETY POLSKIEJ". STARAM SIĘ NIE DOPATRYWAĆ W TYM SPISKU,
    INTERPRETUJĄ TO JAKO GŁUPOTĘ ZRODZONĄ PRZEZ ZAPIEKŁĄ NIENAWIŚĆ, ale niewątpliwie, jeżeli jakieś ugrupowania i media można wykorzystać do antypolskiej propagandy, to takie szerzą ją w wielką ochotą.
  • ~antypo
    (2012-01-26 21:56)
    Zostawcie już ten PIS w spokoju.To jest naprawdę chore. Akurat jest tak,że już 5 rok rządzi wspaniała PO i jest świetnie, więc o co chodzi? Skupcie się na pochwałach obecnego rządu i odczepcie się wreszcie od tego człowieka(Jarosława Kaczyńskiego).Niedobrze się robi, jak się czyta te wpisy.Macie swojego Prezydenta,swojego Premiera swój Sejm i Senat.Jeszcze mało? Są same sukcesy, Polakom żyje się lepiej.Służba Zdrowia,że daj Boże zdrowie i.t.d. i.t.p.Powodzenia.
  • ~pkp
    (2012-01-26 19:13)
    to wymyslonaprzez amarykanskich cwaniakow choroba dla zbijania kasy
  • ~PiS be with you
    (2012-01-29 00:14)
    Co wiesz o ADHD?

    POdly Tusk jest chory na ta chorobe i nie tylko...