Reklama
Reklama
Reklama

Gdzie na pielgrzymkę? Święte miejsca katolicyzmu

13 marca 2012, 12:12 aktualizacja 26 listopada 2019, 01:34
Najważniejsze miejsca katolicyzmu - cele pielgrzymek
Najważniejsze miejsca katolicyzmu - cele pielgrzymek / Shutterstock
To tu działy się najważniejsze dla wyznawców tej religii wydarzenia z życia Chrystusa, apostołów, pierwszych chrześcijan, cudowne objawienia. Oto najpopularniejsze cele pielgrzymek katolików.
Reklama
Reklama
Tematy:
katolicki asyż watykan Lourdes kościół Jerozolima Galilea Betlejem Fatima pielgrzymka Loreto katolicyzm
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • wózkowicz
  2012-06-17 23:01
  88-latek Michał Waszkiewicz (były król) wraz z opiekunem Mar. Łuk. ze Stowarzyszenia Socjalnego Misji Lux Salutis Franciszka z Asyżu
  życzy nowemu KRÓLOWI KURKOWEMU (prezentowanego 2.VI. na Rynku w krakowskim) aby stał przez 365-dni na wysokości zadania dla, którego został wyłoniony. A opiekunowi aby ich nowa siedziba na poziomie "0" uzyskała jakieś fundusze na kapitalny remont przystosowujący dla sprawnych inaczej - poruszających się na wózkach inwalidzkich. A opiekunowi aby ich nowa siedziba na poziome "0" uzyskała fundusze na kapitalny remont (ew. aby im sprezentowano materiały budowlane) aby wózkowicze - sprawni inaczej czuli się tam jak ryba w wodzie. (kliknij www)
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama