• Bronisław Komorowski
  - Do niedawna Polska była wskazywana za wzór dla innych państwa, teraz dostarcza Europie tylko problemów - ocenił Bronisław Komorowski w TVN24. Poinformował też, że w demonstracji KOD i ugrupowań opozycyjnych, która odbędzie się 4 czerwca wezmą też udział byli prezydenci.
 • Uroczystości w Warszawie z okazji 25-lecia wolności
  Performance młodzieży i przelot F-16 nad Warszawą. Stolica efektownie zakończyła obchody rocznicowe wyborów z 1989 roku na Placu Zamkowym.
 • Barack Obama i Bronisław Komorowski
  Kilkunastu przywódców, w tym prezydenci Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Francji, koronowane głowy, goście nie tylko z Europy, ale i całego świata wzięli udział w uroczystościach z okazji 25-tej rocznicy wyborów czerwcowych. Na Placu Zamkowym przemówienia wygłosili prezydenci Polski i Stanów Zjednoczonych - Bronisław Komorowski i Barack Obama.
 • Prezydent Bronisław Komorowski oraz prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama
  Wizyta Baracka Obamy w Polsce zdominowała pierwsze strony największych niemieckich gazet. Przypominając o przypadającej dziś rocznicy wyborów czerwcowych, komentatorzy za Odrą piszą o przełomowym punkcie w historii i o początku końca komunizmu.
 • Sejm
  W czwartek o godzinie 18:00 zbiorą się połączone izby Sejmu i Senatu. Celem posiedzenia będzie uchwalenie regulaminu Zgromadzenia Narodowego, które wysłucha orędzia prezydenta z okazji 4 czerwca.