• Posiedzenie rządu
  Rząd chce wprowadzić ustawę, zezwalającą obcym służbom na udział w akcjach ratowniczych i operacjach na terenie Polski. Chcą z tym projektem walczyć hakerzy z Anonymous, jednak zdaniem ekspertów, nie mają szans.
 • Protest przed Pałacem Prezydenckim
  Hakerzy z grupy Anonymous Polska chcą blokować prace nad automatycznym monitoringiem ulic i sieci, który powstaje na polskich uczelniach za unijne pieniądze w ramach projektu INDECT. Internauci liczą na sukces jak w walce z ACTA.
 • Palikot założy maskę Chrystusowi
  Janusz Palikot pokazuje, że nie ma dla niego żadnej świętości. Chciał już zdejmować krzyż z sali posiedzeń Sejmu, a teraz zapowiada, że zasłoni twarz Chrystusa ze Świebodzina. Gigantyczną maską Anonymous.
 • Anonymous na Facebooku ujawnia bazy danych
  To nie jest wspominany przez nas "as z rękawa". To zaledwie przedsmak - napisała na Facebooku pa Anonymous, po czym rozpoczęła ujawnianie baz danych z adresami email i hasłami dostępu do kont pocztowych m.in. urzędników rządowych instytucji.
 • Anonymous na Twitterze o Pawle Grasiu
  Hakerzy z grupy Anonymous nie przestają atakować rządowych witryn. Na Twitterze ogłosili także, że przypuszczają frontalny atak na rzecznika rządu Pawła Grasia.
 • Forum grupy Anonymous zablokowane
  Po ataku, który grupa Anonymous przypuściła na rządowe witryny internetowe, teraz sami hakerzy padli ofiarą zamykania stron. Na Twitterze grupa obwieściła, że zablokowane zostało forum, z którego korzystała.
 • Hakerzy zaatakowali premiera
  Nie ustają ataki hakerów na witryny rządowe. Ale teraz nie chodzi już tylko o to, że strony premiera, Sejmu czy ministerstw są niedostępne. Hakerzy zostawiają przesłania. Wystarczy w wyszukiwarkę Google wpisać słowo "premier"...
 • Anonymous atakuje strony rządowe i grozi publikacją dokumentów
  Grupa hakerów Anonymous przypuściła kolejny atak na rządowe witryny internetowe. W krótkim okresie padły witryny Sejmu, premiera, Ministerstwa Finansów, policji. Na Twitterze pojawiły się też skierowane do rządu groźby.
 • MON uspokaja: ataki hakerów nie sięgnął informatycznych zasobów armii
  Systemy informatyczne armii, działające bez kontaktu z internetem, są bezpieczne; problemy dotyczą tylko należących do wojska ogólnodostępnych stron internetowych i wiążą się z masowymi wejściami na nie - powiedział PAP rzecznik prasowy MON Jacek Sońta.
 • Grupa hakerów Anonymous zaatakowała polskie witryny rządowe
  Był bardzo późny wieczór, kiedy witryny polskich najważniejszych instytucji zaczynały po kolei padać. Wkrótce pojawił się winowajca. Na Twitterze hakerska grupa Anonymous ogłosiła początek rewolucji skierowanej w ACTA, kontrowersyjne prawo, które ma walczyć z piractwem.