• Paweł Szefernaker
  Pamiętam wiele sytuacji, gdy wpadkę w sieci przekuwaliśmy w sukces - mówi w rozmowie z dziennik.pl Paweł Szefernaker, autor zwycięskich kampanii internetowych prezydenta Andrzeja Dudy oraz PiS, a obecnie najmłodszy minister w rządzie Beaty Szydło. 
 • Marek Kutarba
  Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do narodu. Tak przynajmniej mówi konstytucja. Mówi też, że naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio. Tyle ustawa zasadnicza - pisze Marek Kutarba.
 • Ksiądz Piotr Natanek krytykuje ACTA i mówi o wojnie wypowiedzianej Bogu
  Obok ACTA nikt nie przychodzi obojętnie. Swe stanowisko ogłosił także ksiądz Piotr Natanek. "Boją się otwartości, a wam mówią o hakerach i piractwie! Jacy niewiniątcy! - komentował w czasie kazania, a podpisanie porozumienia nazwał wypowiedzeniem wojny Bogu.
 • Polska nie podpisze ACTA? Pawlak ocenia kontrowersyjną ustawę
  Podpisanie ACTA wcale nie jest pewne. Buntuje się nawet koalicjant. Zdaniem szefa ludowców nie można wykluczyć, że Polska całkowicie odstąpi od wprowadzenia w życie kontrowersyjnego planu.
 • Palikot: Rząd Platformy stał się śmieszny
  Janusz Palikot uważa, że tłumaczenia rzecznika rządu o tym, że to zwykli internauci przeciążyli serwery, to całkowite ośmieszenie rządu. Radzi też hakerom, by nie atakowali stron państwa, a uderzyli na prywatne konto Donalda Tuska na Facebooku, czy stronę PO.
 • Rzecznik rządu Paweł Graś
  Cierpkie słowa pod adresem rzecznika rządu. Politolog Aleksander Smolar ostro skrytykował Pawła Grasia za jego wypowiedź o ataku hakerów na rządowe strony internetowe.
 • Czubkowska: Politycy wyhodowali romantycznych bandytów
  Podziękujmy za to politykom, którzy zamiast informować i rozmawiać o planach dotyczących regulacji internetu, uważają, że lepiej to załatwiać po cichu. Może obywatele nie zauważą - pisze Sylwia Czubkowska.
 • Hakerzy zaatakowali rządowe strony
  Do tej pory Polakom wydawało się, że cyberataki o dużej skali to wirtualny problem, dotyczący najwyżej Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej. Okazało się, że u nas hakerzy także nie próżnują.