• Każda z piosenek Sii ma szansę na miejsce na listach przebojów
  Sia wydała nową solową płytę. Znalazły się na niej piosenki, które pisała dla gwiazd, ale te z nich nie skorzystały. Niech żałują.
 • Adele (bez makijażu) i Lady GaGa jak malowana
  "Zawsze bardzo starannie się ubieram, nawet gdy idę wyrzucić śmieci" – mawiała legendarna Joann Crawford. Ale czasy się zmieniły i gwiazdy też mamy inne. Dziś w dobrym tonie jest pokazać swą prawdziwą twarz nie tylko pod śmietnikiem, ale całemu światu za pośrednictwem portali społecznościowych. O tym, jak modne jest publikowanie fotek bez makijażu, niech świadczy nasza galeria ze zdjęciami najsłynniejszych przedstawicielek sceny muzycznej. Także krajowej, bo i do Polski dotarł ten trend.
 • Adele z szansą na Oscara
  Adele, The Black Keys i Arcade Fire znaleźli się wśród 75 artystów, którzy powalczą o nominację do Oscara w kategorii Best Original Song.
 • Taylor Swift i Justin Bieber – Najbogatsze gwiazdy przed trzydziestką
  Taylor Swift jest najlepiej zarabiającą gwiazdą muzyki przed 30. rokiem życia. Listę "Best Paid Celebrities Under 30" – tradycyjnie już przygotowaną przez magazyn "Forbes" – zdominowały w tym roku kobiety, ale drugie miejsce zajął Justin Bieber. Swift, z zarobkami za 2010 rok w wysokości 57 mln dolarów, w pokonanym polu zostawiła takie gwiazdy jak Rihanna, Lady Gaga, Katy Perry i Kristen Stewart.
 • 1. Adele
  Rankingi i listy przebojów to specjalność magazynu "Billboard". Każdego roku prestiżowy magazyn podsumowuje wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy w świecie muzyki. Amerykanie przygotowali kilkadziesiąt różnych zestawień, a wśród nich to najważniejsze – listę artystów roku 2011. Oto najjaśniej nam świecące gwiazdy muzyki według "Billboardu".
 • 1. Lady GaGa zarobiła w 2011 roku aż 90 milionów dolarów
  Słynna skandalistka znalazła się na czele listy najlepiej zarabiających piosenkarek na świecie. Jak podaje magazyn "Forbes", Lady GaGa zarobiła w 2011 roku aż 90 milionów dolarów. Drugie miejsce zajęła Taylor Swift, która może się pochwalić kwotą "jedynie" 45 mln. Tuż za nią jest Katy Perry z 44 mln. "Forbes" sporządził listę na podstawie zarobków z koncertów, reklam, dochodów z płyt, oraz działalności gospodarczej gwiazd.
 • Adele zgarnęła trzy nagrody AMA 2011
  W niedzielę w Los Angeles rozdano prestiżowe nagrody muzyczne - American Music Awards. Najwięcej statuetek powędrowało w ręce brytyjskiej wokalistki Adele oraz amerykańskiej piosenkarki country i pop, Taylor Swift.
 • Katy Perry wywalczyła sobie trzy nagrody
  Tegoroczna gala MTV VMA z pewnością należała do kobiet. Najwięcej, bo po trzy statuetki zdobyły Katy Perry i Adele, a największym zainteresowaniem fotoreporterów cieszył się ciążowy brzuszek Beyonce.
 • Britney Spears nagrodzona "Video Vanguard Award" i za "Najlepszy teledysk – pop" ("Till The World Ends")
  Tegoroczna gala MTV Video Music Awards należała do Katy Perry i Adele – każda z pań otrzymała po 3 statuetki. Katy zgarnęła przy tym najważniejszą nagrodę tego wieczoru w kategorii "Teledysk roku". Lady Gaga pojawiła się na ceremonii jako swoje męskie alter ego Joe Calderone i wręczyła statuetkę "Video Vanguard Award" swojej konkurentce Britney Spears. Zaś Beyonce potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Oto laureaci i goście 28 gali MTV Video Music Awards.
 • Katy Perry triumfowała już w poprzednich edycjach
  Katy Perry jest w tym roku rekordzistką – otrzymała aż dziewięć nominacji do MTV VMA 2011, tuż za nią Adele i Kanye West!