• Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda, Kinga Duda i papież Franciszek
  To byłyby naprawdę perfekcyjne stylizacje, gdyby nie nadinterpretacja reguł korzystania z czerni przy tak wyjątkowej okazji jak wizyta u papieża... Zobaczcie zdjęcia prezydentowej i prezydentówny i oceńcie, czy panie dobrze zrobiły, decydując się na total look in black.
 • Konwencja Andrzeja Dudy
  To ostatnia konwencja wyborcza Andrzeja Dudy. Rozpoczął ją Janusz Rewiński. Potem na scenie pojawił się sam kandydat. Oskarży prezydenta, że "siedział przez 5 lat w Pałacu", a dopiero teraz zaczął działać. Dostało się też PO za to, że nie potrafi zapewnić Polakom bezpieczeństwa.
 • Kinga i Andrzej Dudowie na spotkaniu kandydata PiS-u na prezydenta z użytkownikami Twittera - 8 maja 2015 r.
  Śliczna, młoda, z jasno sprecyzowanym planem na życie i chęcią towarzyszenia ojcu w jego drodze do pałacu prezydenckiego. 20-letnia Kinga Duda - już okrzyknięta nową pierwszą córką - coraz aktywniej wspiera tatę w "grze o tron" i - trzeba przyznać - jest naprawdę przekonująca w tym, co robi...
 • Andrzej Duda z żoną Agatą i córką Kingą
  W czasach, gdy coraz większą uwagę przykładamy do wyglądu, znane postaci zmierzające do urn bardzo się starają, aby dobrze wypaść. Kto dziś prezentował się najlepiej? My mamy już faworytów... Zobaczcie zdjęcia i wybierzcie swoich.
 • Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda
  Patrząc na najnowsze zdjęcia Agaty Kornhauser-Dudy, trzeba przyznać, że jeśli "utrzymałaby obecny poziom stylu", byłaby doskonałą pierwszą damą. Nietrudno też zauważyć, że zarówno ze względu na urodę, jak i sposób ubierania się żona Andrzeja Dudy jest wyjątkowo podobna do Claire Underwood - bohaterki kultowego już serialu "House of Cards"... Przydałaby się nam taka "wizytówka Polski"...?