• Nogi Agaty Kornhauser-Dudy
  Zwracanie uwagi na takie szczegóły jak ten może być uznane za czepianie się - mamy tego świadomość, ale jeśli ktoś choć odrobinę orientuje się w modzie, będzie wiedział, że to właśnie drobiazgi decydują o sukcesie lub porażce stylizacji.
 • Agata Kornhauser-Duda
  Decydując się na stylizację w tym kolorze, trzeba być świadomym konsekwencji... Aż trudno stwierdzić, jak to możliwe, że polska prezydentowa nie padła ofiarą żadnej z nich!
 • Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda
  Pierwsza dama Niemiec nawet gdyby starała się ze wszystkich sił, przy niej wypadłaby blado, bo dużo jej brakuje do takiej sylwetki, jaką ma małżonka prezydenta Dudy, która w dodatku jest mistrzynią dobrego stylu i dba o każdy szczegół swojego wyglądu.
 • Ewa Kopacz i Agata Kornhauser-Duda
  W najnowszym stroju pani premier wyraźnie widać inspiracje stylem nowej pierwszej damy. Niestety, w tym zestawie nie zadziało się tyle dobrego, żeby tę "kopię" uznać za udaną...
 • Andrzej Duda z żoną Agatą i córką Kingą w lokalu wyborczym 24 maja 2015 r.
  Tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników głosowania w II turze wyborów Agata Kornhauser-Duda powiedziała, że będzie się starała być dobrą pierwszą damą. Co z tego będzie, "wyjdzie w praniu"... W oczekiwaniu na rozwój wydarzeń można się cieszyć z tego, że na pierwszy rzut oka widać u nowej prezydentowej ogromny stylowy potencjał...
 • Kinga i Andrzej Dudowie na spotkaniu kandydata PiS-u na prezydenta z użytkownikami Twittera - 8 maja 2015 r.
  Śliczna, młoda, z jasno sprecyzowanym planem na życie i chęcią towarzyszenia ojcu w jego drodze do pałacu prezydenckiego. 20-letnia Kinga Duda - już okrzyknięta nową pierwszą córką - coraz aktywniej wspiera tatę w "grze o tron" i - trzeba przyznać - jest naprawdę przekonująca w tym, co robi...
 • Andrzej Duda z żoną Agatą i córką Kingą
  W czasach, gdy coraz większą uwagę przykładamy do wyglądu, znane postaci zmierzające do urn bardzo się starają, aby dobrze wypaść. Kto dziś prezentował się najlepiej? My mamy już faworytów... Zobaczcie zdjęcia i wybierzcie swoich.
 • Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda
  Patrząc na najnowsze zdjęcia Agaty Kornhauser-Dudy, trzeba przyznać, że jeśli "utrzymałaby obecny poziom stylu", byłaby doskonałą pierwszą damą. Nietrudno też zauważyć, że zarówno ze względu na urodę, jak i sposób ubierania się żona Andrzeja Dudy jest wyjątkowo podobna do Claire Underwood - bohaterki kultowego już serialu "House of Cards"... Przydałaby się nam taka "wizytówka Polski"...?