• Agta i Piotr Rubikowie z córkami Helenką i Alicją
  Agata Rubik, mama dwóch córek 6-letniej Heleny oraz 2-letniej Alicji, uwielbia stroić swoje dzieci. Żona Piotra Rubika przyznała, że kupuje im więcej rzeczy niż sobie. Starsza córka zgadza się z wyborami mamy, natomiast młodsza ma już własny gust.
 • Agata Rubik i Jolanta Paskudzka
  Jakiś czas temu, w jednym z wywiadów, Piotr Rubik powiedział, że uwielbia swoją teściową i ma z nią świetnie relacje. Jeśli dodałby jeszcze, że to piękna kobieta, to jego żona Agata mogłaby być zazdrosna... Jolanta Paskudzka naprawdę świetnie wygląda, a w dodatku jest w podobnym wieku co jej zięć...
 • Agata i Piotr Rubikowie
  Gdy trzy lata temu został ojcem, oszalał z radości. Ale jak się okazuje Piotr Rubik w kwestii potomstwa nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.Znany kompozytor i jego żona marzą o kolejnym dziecku.
 • Piotr Rubik z żoną Agatą
  Piotr Rubik jest jednym z najsłynniejszych polskich wykonawców i kompozytorów. Jego młoda żona Agata z pewnością mogłaby sobie za jego pośrednictwem załatwić udział w jakimś show. Ale tego nie robi. Dlaczego?
 • Agata Rubik na zakupach
  Kilka dni temu media obiegły zdjęcia Piotra Rubika i jego młodej żony Agaty, zrobione podczas zakupów w jednej z warszawskich galerii handlowych. Pani Rubik jest najwyraźniej częstą bywalczynią takich miejsc, bo znowu została przyłapana na zakupach. Tym razem z córką.
 • Na co dzień gwiazdy raczej strzegą swojej prywatności i wizerunków najbliższych.Tym razem zrobiły wyjątek. Sławy polskiego show-biznesu dały się namówić, by pokazać swoje dzieci. Ma imprezie w sklepie Molton z dumą demonstrowały swoje pociechy. Jak wygląda Ibisz i Tajner junior? Czy Helenka Rubik odziedziczyła urodę mamy? Słowem - czy rzeczywiście niedaleko pada jabłko od jabłoni? Sprawdź – oto zdjęcia!
 • Gwiazdy, które wcześnie zostały matkami.
  Każda z nich jest inną kobietą, każda zajmuje się czymś innym i każda ma inne pasje. Jest jednak coś, co je łączy: to, że mają rozpoznawalne twarze i to, że wcześnie zostały matkami. Ich historie pokazują, że wczesne macierzyństwo (w każdym przypadku przed 25 rokiem życia) nie musi oznaczać końca kariery i zmarnowania życia. Kobiety, które przedstawiamy doskonale poradziły sobie z łączeniem roli matki i kobiety sukcesu. Oto silne kobiety, z których można czerpać przykład!
 • Młodsze partnerki - starsi pratnerzy.
  Pary, które przedstawiamy, udowadniają, że jeśli ludzi łączy prawdziwa miłość, to żadne różnice nie są w stanie ich rozdzielić, a już na pewno nie tak prozaiczne jak wiek! Mimo że nie tym związkom nie wróżono długiej i szczęśliwej przyszłości, one istnieją i całkiem dobrze się mają. Oto, kto w polskim show-biznesie nie boi się łamać konwenansów i dla miłości jest gotów naprawdę wiele zaryzykować.
 • Agata Rubik w teledysku męża
  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego teledysku Piotra Rubika. "Strażnik raju" to singiel promujący jego najnowszą płytę "Opisanie świata". Na planie pojawił się sam kompozytor, solista Grzegorz Wilk oraz... Agata Rubik, która zaskoczyła wszystkich zupełnie nową stylizacją.
 • Młodzieżowa para: małżeństwo Rubików na pokazie Ochnik
  Aż trudno uwierzyć, że on ma już 43 lata, a ona jest odpowiedzialną i oddaną mamą. Piotr i Agata Rubik wyglądają raczej jak młodzieżowa para, niż na poważne małżeństwo. Tak też było na pokazie kolekcji Ochnik. Ona w kraciastej spódniczce i „końskim ogonie” przypominała uczennicę albo pensjonarkę, on odjął sobie lat za pomocą niedbale rozpiętej dwurzędowej kurtki, dżinsów i fryzurze w postaci dłuższych włosów układających się w loki. Oto zdjęcia!