• Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skryznecka w "Tańcu z gwiazdami"
  Dziś uchodzą za ikony stylu i elegancji, jednak w przeszłości nie zawsze wiedziały, jak dobrze się ubrać. Oto kilka zdjęć sprzed lat, o których polskie gwiazdy wolałyby zapomnieć.
 • Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk
  Romans Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka wywołał duże poruszenie w show biznesie, bowiem dla nowej ukochanej, aktor zostawił swoją byłą partnerkę z dwójką dzieci. Teraz tabloidy donoszą, że para już nie mieszka razem.
 • Agnieszka Włodarczyk i Katarzyna Skryznecka w "Tańcu z gwiazdami"
  Gwiazdy zazwyczaj nie lubią chwalić się swoimi zdjęciami z przeszłości. Agnieszka Włodarczyk pokazała jednak dystans do siebie, wrzucając do sieci fotki z pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami". Trzeba przyznać, że ówczesne stylizacje były prawdziwymi koszmarkami.
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, od czasu rozstania z serialem "Pierwsza miłość", niezbyt często gości na ekranach. Szansą na powrót miała być dla niej nowa produkcja TVN. Niestety, na finiszu castingu, rolę odebrała jej Anna Czartoryska.
 • Monika Jarosińska, Eva Minge i Agnieszka Włodarczyk
  Nie wnikamy, do jakiego stopnia to, co się stało z ich twarzami, jest wynikiem zamierzonych działań kosmetyczno-operacyjnych, bo w sumie nie ma to większego znaczenia. Liczy się to, że w minionym roku te panie mocno się zmieniły, a konkretnie: przybyło im więcej lat, niż należałoby tego oczekiwać. Zobaczcie, kogo dopadł taki niefart.
 • Edyta Pazura, Ewelina Rydzyńska i Joanna Racewicz
  Część z nich nieustannie zaprzecza, jakoby poprawiało urodę. Inne otwarcie przyznają, że korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jedno je łączy: w kończącym się roku zaprezentowały twarze, których wygląd przez długi czas był komentowany we wszystkich mediach. Zobaczcie, które panie lubią sobie "pomajstrować"...
 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk
  Rany na ciele, zaszyte usta, krew na twarzy - tak Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk prezentują się w opublikowanym właśnie filmie. Drastyczne wideo powstało, by zwrócić uwagę na eksperymenty na zwierzętach.
 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk / zdjęcie z oficjalnego profilu aktorki
  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk od dawna angażują się w akcje na rzecz pomocy zwierząt. Tym razem, aktorska para, wraz z innymi znanymi postaciami, przyłączyła się do protestu przeciwko zmianom w ustawie o ochronie praw zwierząt doświadczalnych.
 • Eva Minge i Agnieszka Włodarczyk
  Mimo że panie dzieli 12 lat w metryce, ich twarze stają się coraz bardziej podobne. Niewielkie oczy, wydatne usta, uwypuklone kości policzkowe - tych podobieństw nie sposób nie zauważyć. Czyżby aktorka i projektantka korzystały z usług tego samego specjalisty od poprawiania urody...?
 • Joanna L.
  Polska aktorka i piosenkarka, Joanna L. spowodowała wczoraj wypadek samochodowy. Kiedy na miejsce przybyła policja, okazało się, że miała 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz celebrytka odpowie za spowodowanie kolizji i jazdę pod wpływem alkoholu. Zobacz, jak jej pijacki wybryk oceniają inni.