• Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk razem na planie "Klanu"? Aktorska para ma ponoć szansę wystąpić w popularnej telenoweli, choć na razie, ofertę roli otrzymało tylko jedno z nich.
 • Kinga Rusin i Hanna Lis
  Na uczucie nie ma rady. Przekonało się o tym wielu polskich gwiazdorów, którzy dla nowych miłości porzucili - niejednokrotnie wieloletnie - dotychczasowe partnerki. Którym udało się złowić szczególnie "smakowite kąski"? Oceńcie.
 • Agnieszka Włodarczyk, Monika Olejnik, Joanna Krupa, Robin Williams
  Dziś rano w mediach pojawiła się wstrząsająca wiadomość o śmierci Robina Williamsa. Znakomity amerykański aktor komediowy miał miliony fanów na całym świecie, a wśród nich znaleźli się także polscy celebryci.
 • Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk
  Związek Mikołaja Krawczyka i Agnieszki Włodarczyk, wbrew negatywnym przewidywaniom krytyków, ma się całkiem dobrze i nabiera coraz poważniejszego wymiaru. Aktor wyznał ostatnio, że wraz z ukochaną marzą o założeniu rodziny.
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, na tegorocznym festiwalu w Międzyzdrojach wystąpiła w dwóch, bardzo dziewczęcych sukienkach. Aktorka zdradziła, że obie pochodzą ze sklepu z używaną odzieżą i kosztowały ją kilka złotych.
 • Agnieszka Włodarczyk i Maryla Rodowicz
  O tym, że Maryla Rodowicz nie ma kompleksów, wiemy od dawna i szczerze ją za to podziwiamy. Doceniamy też jej niezwykłą odwagę w dobrze strojów. Niestety, czasami to, w czym się pojawia, niekoniecznie "robi dobrze" jej figurze, a niekorzystny efekt potęguje się jeszcze, gdy obok pojawia się ktoś z TAKIMI nogami... Nie da się ukryć: duet pt. "Maryla w mini i Agnieszka Włodarczyk w sukni à la Angelina Jolie" to wyzwanie, na którym pierwsza z wymienionych bohaterek poległa...
 • Agnieszka Włodarczyk
  Aktorka nie skończyła jeszcze 34 lat, ale od pewnego czasu jej twarz przechodzi ciekawą twarz metamorfozę. Odpowiedź na pytanie, czy korzystną, pozostawiamy Wam...
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, dzięki spektakularnym występom w "Twoja twarz brzmi znajomo", znów cieszy się popularnością wśród widzów. Szefowie Polsatu chcą ponoć wykorzystać ten fakt i zamierzają powierzyć jej główną rolę w jednej z nowych produkcji swojej stacji.
 • prywatne zdjęcia gwiazd
  Po wizycie w kościele, z kotem, ze Stadionu Narodowego i z podróży. Zobacz, jakimi zdjęciami gwiazdy chwalą się na portalach społecznościowych. Oto przegląd fotek z ostatniego tygodnia.
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk na pewien czas zniknęła z show biznesu. Aktorka twierdzi, że potrzebowała wytchnienia i odpoczynku od błysku fleszy i czerwonych dywanów, za którymi ponoć wcale nie przepada.