• Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego.
    Wczorajszy pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego zgromadził tłumy gwiazd. Mimo że teoretycznie mamy teraz środek zimy, większość pań zaprezentowała się w lekkich, odsłaniających dużo ciała, kreacjach. Wprawdzie mało kto zdecydował się na stylizacje w wyrazistych kolorach, ale można powiedzieć, że i tak było ciekawie. Każda gwiazda miała bowiem swój własny przepis na wieczorowy "look". Zobaczcie, jak wyglądały znane kobiety na pokazie Dawida Wolińskiego.
  • Gwiazdozbiór pięknych ciał: celebrytki w seksownych szortach
    Dżinsowe, poszarpane, im krótsze tym lepiej… Takie szorty to hit tego sezonu. Z przyjemnością w seksowne spodenki wskoczyły gwiazdy, które z dumą prezentują w nich swoje zgrabne kształty i długie do nieba nogi. Kreacje uzupełniają zmysłowe szpilki lub kozaczki. Taki zestaw aż bucha seksapilem! Oto zdjęcia!
  • Uliczna moda gwiazd: celebrytki na Warsaw Fashion Street 2011
    Czerwony dywan ma swoje prawa, jednak na ulicy gwiazdy nierzadko wyglądają zupełnie inaczej. Okazją do podglądania celebrytek w bardziej „ulicznym” stylu była impreza Warsaw Fashion Street 2011. Jak wypadają sławne panie ubrane w konwencji street fashion? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie!