• Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, dzięki spektakularnym występom w "Twoja twarz brzmi znajomo", znów cieszy się popularnością wśród widzów. Szefowie Polsatu chcą ponoć wykorzystać ten fakt i zamierzają powierzyć jej główną rolę w jednej z nowych produkcji swojej stacji.
 • Agnieszka Włodarczyk, Aneta Zając
  Telewizja Polsat do swoich nowych programów rozrywkowych, postanowiła zaprosić zarówno byłą, jaki i obecną partnerkę Mikołaja Krawczyka. Aneta Zając weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami", a Agnieszkę Włodarczyk zobaczymy w "Twoja twarz brzmi znajomo". Która z nich ma szansę podbić publiczność?
 • Po raz kolejny okazuje się, że afery i skandale z udziałem aktorów znacznie zwiększają oglądalność produkcji, w której występują. Serial "Pierwsza miłość, o którym w ostatnich miesiącach było bardzo głośno za sprawą miłosnego trójkąta z udziałem trzech jego gwiazd, zwiększył swoją oglądalność i stał się liderem w swoim paśmie antenowym.
 • Katarzyna Cichopek i Agnieszka Włodarczyk na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu.
  Skórzane sukienki idealnie przylegające do ciała są hitem nadchodzącego sezonu i gwiazdy doskonale o tym wiedzą. Na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu aż dwie panie pojawiły się w opinających małych czarnych. Która z nich wypadła lepiej?
 • Jak one wyglądają? Wpadki celebrytek
  Telewizja Polsat zaprezentowała swą wiosenną ramówkę, a jej gwiazdy - mniej lub bardziej udane kreacje. Oto wpadki zaliczone m.in. przez Laurę Samojłowicz, Magdę Schejbal czy Elżbietę Zapendowską. Na najwyższym stopniu podium staje jednak... Agnieszka Włodarczyk. Zobacz zdjęcia!