• Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, od czasu rozstania z serialem "Pierwsza miłość", niezbyt często gości na ekranach. Szansą na powrót miała być dla niej nowa produkcja TVN. Niestety, na finiszu castingu, rolę odebrała jej Anna Czartoryska.
 • Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk razem na planie "Klanu"? Aktorska para ma ponoć szansę wystąpić w popularnej telenoweli, choć na razie, ofertę roli otrzymało tylko jedno z nich.
 • Agnieszka Włodarczyk
  Agnieszka Włodarczyk, dzięki spektakularnym występom w "Twoja twarz brzmi znajomo", znów cieszy się popularnością wśród widzów. Szefowie Polsatu chcą ponoć wykorzystać ten fakt i zamierzają powierzyć jej główną rolę w jednej z nowych produkcji swojej stacji.
 • Mikołaj Krawczyk, po roku przerwy, prawdopodobnie powróci na plan serialu "Pierwsza miłość". Producenci telenoweli planują ponoć odnowienie miłości pomiędzy granym przez niego Pawłem i Marysią, w której postać wciela się była partnerka aktora, Aneta Zając.
 • Na łamach gazet przekonują, że są ze sobą szczęśliwi. Chętnie opowiadają o swojej miłości. Ale tabloid wie swoje. Zdaniem "Faktu" Agnieszka Włodarczyk robi swemu ukochanemu Mikołajowi Krawczykowi dzikie sceny zazdrości.
 • Cicha i skromna uroczystość bez rozgłosu i tłumu gości? Nie ma mowy! Matka Agnieszki Włodarczyk nie wyobraża sobie ślubu córki z Mikołajem Krawczykiem inaczej niż jako wielkiej imprezy. Dlatego para musiała przesunąć termin.
 • Po raz kolejny okazuje się, że afery i skandale z udziałem aktorów znacznie zwiększają oglądalność produkcji, w której występują. Serial "Pierwsza miłość, o którym w ostatnich miesiącach było bardzo głośno za sprawą miłosnego trójkąta z udziałem trzech jego gwiazd, zwiększył swoją oglądalność i stał się liderem w swoim paśmie antenowym.
 • Kilka dni temu o swoim odejściu z serialu "Pierwsza miłość" poinformowała Agnieszka Włodarczyk. W ślad za swoją nową ukochaną chciałby podążyć Mikołaj Krawczyk, niestety zapisy umowy uniemożliwiają mu szybki rozstanie się z produkcją.
 • Agnieszka Włodarczyk odeszła z obsady "Pierwszej miłości" po medialnej burzy jaką wywołał jej romans z Mikołajem Krawczykiem. Teraz aktorka sugeruje, że jest ktoś, kto zyskał wyjątkowo wiele na jej rezygnacji z serialowej roli.
 • Agnieszka Włodarczyk pożegnała się z serialem "Pierwsza miłość", jednak jak donosi Fakt, zanim zdecydowała się na ten ostateczny krok, próbowała wymusić na producentach swoje warunki. Jednym z nich była możliwość ingerowania w scenariusz oraz ograniczenie wspólnych scen Mikołaja Krawczyka i Anety Zając.