• Toyota Celica GT
  Za nami szczególny sezon Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski (HRSMP). Szczególny, bo kilometry OS-ów zawodnicy pokonywali w szczytnym celu. Chodziło o pokazanie światu jak ważne jest wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. Wspólna akcja HRSMP i Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową odbywa się pod hasłem "Wyprzedzamy nowotwór".
 • YOUTUBER REZIGIUSZ OTWORZYŁ REHABILITACYJNY PLAC ZABAW DLA DZIECI
  Prawie 327 tysięcy złotych - taką kwotę w charytatywnej akcji "ReZimy Dobrem" uzbierał dzięki zaangażowaniu swoich fanów popularny YouTuber Remigiusz "ReZigiusz" Wierzgoń. Całą kwotę przeznaczył na wybudowanie specjalnego, nowoczesnego, integracyjnego, rehabilitacyjnego placu zabaw w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.
 • Tom Hanks
  Tom Hanks chce osobiście odebrać Fiata 126p, którego dla niego przygotowujemy – powiedziała w czwartek bielszczanka Monika Jaskólska, organizatorka akcji ofiarowania aktorowi samochodu. Gwiazdor zapowiedział też wsparcie dla bielskiego szpitala pediatrycznego.
 • Planować dziecko
  Gdyby wziąć w rękę kalkulator oraz sporządzić tabelę plusów i minusów, to nijak nie wychodzi, że warto mieć dzieci – mówi moja koleżanka, która jeszcze nie skończyła trzydziestki. I dodaje: to wybór na wskroś nieracjonalny. Ona się na to pisze, ale rozumie, że nie każdy ma ochotę.
 • Policja
  W wielkanocną niedzielę w miejscowości Ranowo (gmina Mieszkowice) 41-letni mężczyzna oblał benzyną swoje mieszkanie, siebie i dwójkę dzieci. Z zapalniczką w ręku groził, że wszystko podpali.
 • Jerzy Owsiak
  W niedzielę 13 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra dla dzieci i seniorów. To już 21. finał Orkiestry. Tym razem fundacja będzie wspierać nie tylko szpitale i oddziały dziecięce, ale także geriatryczne.
 • Tragedia w Poznaniu. Pod dziećmi załamał się lód
  Pod bawiącą się w środę na stawie Baczkowskim w Poznaniu piątką dzieci załamał się lód. Utonął 13-letni chłopiec, czterech kolegów chłopca uratowano.