• Wyjątkowa impreza dla młodych mama
  Bezpłatne porady położnej, konsultanta laktacyjnego, dietetyka, instruktora chustowania… Nauka masażu i kąpieli maluszka, bezpłatne badania a na dodatek – możliwość pozowania w profesjonalnej sesji fotograficznej i wygrania atrakcyjnych nagród. Takie oto atrakcje czekają na młode i przyszłe mamy na wyjątkowej imprezie, która odbywa się pod naszym patronatem.
 • Jakimi rodzicami są Polacy? Co powinni zmienić w swoim zachowaniu, by lepiej wychowywali swoje dzieci? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w nowym przedsięwzięciu zatytułowanym "Mądrzy rodzice".
 • Jak walczyć z paleniem papierosów przez dzieci?
  Rozpoczęła się XIV edycja Programu STOP18! przeciwdziałającemu sprzedaży papierosów niepełnoletnim.
 • Pierś do przodu! Matki chcą karmić w miejscach publicznych
  \Naokoło tyle wrażeń i atrakcji. Nie musisz ich sobie odmawiać. Publicznie karmienie dziecka nie powinno być tabu. Tak uznały mamy, które zorganizowały akcję publicznego karmienia na jednej ze stacji metra. Matki są coraz odważniejsze, nie da się jednak ukryć – sprzymierzeńcem karmiącej publicznie kobiety jest odpowiednio zaprojektowana odzież.
 • Naukowcy Czytanie rozwija emocje
  101 wystawców weźmie udział w organizowanych po raz pierwszy w Krakowie Targach Książki dla Dzieci. Impreza potrwa od piątku do niedzieli i będzie okazją do zapoznania się z ofertą książek, czasopism, gier i programów edukacyjnych dla najmłodszych. Nie zabraknie zabaw i dedykowanym najmłodszym atrakcji.
 • Macierzyństwo pod opieką – komfort, piękno i kobiecość
  Jak czuć się kobietą będąc mamą? Jak czuć się komfortowo ze swoim ciałem w ciąży i po porodzie? Czy macierzyństwo jest udręką czy ekstazą? Nad tymi i innymi tematami będą mogły debatować młode mamy w ramach specjalnych warsztatów. Udział wezmą psycholog, projektantka odzieży dla młodych mam, specjalistka od pielęgnacji ciała i inni eksperci.
 • Szczęśliwa mama równa się szczęśliwe dziecko. Tak przynajmniej twierdzą organizatorzy akcji, na którą zaprasza Fundacja Odety Moro-Figurskiej „Szczęśliwe Macierzyństwo”. Kobiety w ciąży, młode mamy i rodzice będą mogli bezpłatnie zasięgnąć konsultacji u wielu specjalistów i zrobić badania USG. Wszystko to już w najbliższy weekend.
 • Z raportu opracowanego w biurze Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji wynika, że w 2009 roku w Polsce miało miejsce 5 050 wypadków drogowych z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. W zdarzeniach tych 128 dzieci poniosło śmierć, a 5058 doznało obrażeń.