• Naukowcy Czytanie rozwija emocje
  101 wystawców weźmie udział w organizowanych po raz pierwszy w Krakowie Targach Książki dla Dzieci. Impreza potrwa od piątku do niedzieli i będzie okazją do zapoznania się z ofertą książek, czasopism, gier i programów edukacyjnych dla najmłodszych. Nie zabraknie zabaw i dedykowanym najmłodszym atrakcji.
 • Noc Zakupów z najlepszymi markami!
  Emporio Armani, Max Mara, Jimmy Choo, Hugo Boss, Marc by Marc Jacobs, Kenzo, Carolina Herrera… To tylko niektóre znakomite nazwiska wśród luksusowych marek, które zapraszają na zupełnie wyjątkową Noc Zakupów. Na chętnych czekają rabaty w wysokości nawet 30 proc!
 • Ponad 80 proc. mam spotkało się z krytyką i negatywnymi opiniami dotyczącymi ich metod opieki nad dzieckiem
  Czy polska mama to dobra mama? Z badań wynika, że ponad 80 proc. mam spotkało się z krytyką i negatywnymi opiniami dotyczącymi ich metod opieki nad dzieckiem. Jak nie dać się presji i budować swój życiorys w roli mamy po swojemu? Będzie okazja nauczyć się na specjalnych warsztatach.
 • Dzień Matki z osobistą stylistką
  Rola mamy jest na tyle absorbująca, że łatwo zaniedbać siebie. Jaki prezent najlepiej zrobić sobie lub swojej mamie z okazji Dnia Matki? Może poradę osobistej stylistki? Krótki kurs omijania szerokim łukiem wpadek i podkreślania swojego piękna na co dzień? Dzięki tej akcji jest to możliwe – za darmo.
 • Fotylki to akcja rodzinnego fotografowania
  Zdjęcie mamy z dzieckiem, babci z wnuczkiem lub kobiety z jej ciążowym brzuszkiem to niezastąpiona pamiątka. Z okazji zbliżających się świąt mam i dzieci ruszają Fotylki – akcja rodzinnego fotografowania w specjalnie przygotowanym studiu. W planie są również inne atrakcje dla maluchów i ich rodzin.
 • Mango w maju zaprasza na warsztaty mody
  Stylista, który pomoże indywidualnie dobrać kreacje. Wizażyści, którzy doradzą, jak zrobić idealny makijaż. Marka Mango zaprasza na warsztaty mody. Będzie można pod okiem specjalistów znaleźć własny styl oraz zrobić zakupy ze zniżką.