• Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
  "Fakt" roztkliwia się i pisze, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zachowują się jak "zakochani nastolatkowie". Popis swoich gorących uczuć dali w Gałkowie na Mazurach. Aktor dosłownie jadł swojej ukochanej z ręki.
 • Tom Cruise i Katie Holmes
  O tym, że w związku Toma Cruise’a i Katie Holmes nie dzieje się dobrze, amerykańskie media informowały od dłuższego czasu. Ponieważ jednak para systematycznie zaprzeczała takim plotkom, nikt nie spodziewał się, że to hollywoodzkie małżeństwo tak szybko zakończy się rozwodem. Przypomnijmy sobie, jak narodził się związek Katie i Toma.
 • Podczas, gdy plotkarska prasa rozpisywała się na temat ich rzekomego rozwodu, Will Smith i jego małżonka Jada Pinkett ani myśleli się rozstawać. W grudniu aktorska para będzie obchodziła 15. rocznicę ślubu. Jak sami twierdzą, wciąż są zakochani jak w momencie, gdy się poznali.
 • Borys Szyc
  Podobno to ona zastąpiła Kaję Śródkę u boku Borysa Szyca. Jednak on sam nie ujawnia, czy rzeczywiście Zofia Ślotała jest jego nową miłością. Kim jest domniemana partnerka słynnego aktora?
 • Jeremy Renner
  Amerykański muzyk i aktor dwukrotnie nominowany do Oscara opowiada o swoim ubogim życiu towarzyskim i problemach związanych z brakiem kobiet. Czym wypełnia te luki?
 • Andrzej Chyra się zakochał
  Wzrok ma przepełniony miłością, a każdą nadarzającą się okazję wykorzystuje na ukradkowe pocałunki i uściski. Wszystko wskazuje na to, że Andrzej Chyra wreszcie się zakochał! - obwieszcza "Fakt".