• Marian Opania
  Marian Opania w ostatnim czasie rzadko pojawia się na małym ekranie. Aktor zapewnia, że nie stroni od seriali, problem polega jednak na tym, że producenci wolą jego młodszych kolegów po fachu, którzy zadowalają się znacznie mniejszymi stawkami za dzień zdjęciowy.
 • Jacek Borkowski
  Jacek Borkowski występując w wyreżyserowanej przez Marcina Wolskiego "Noworocznej Szopce" TVP, ściągnął na siebie lawinę krytyki. Aktor przyznał się do błędu i podziękował fanom za wszystkie, nawet te najbardziej negatywne komentarze.
 • Henryk Gołębiewski
  "W aktorstwie sytuacja jest niepewna, nigdy nic nie wiadomo, dzisiaj się gra, a jutro nie. Stała praca zaś zapewnia stały dochód" - wyznaje Henryk Gołębiewski w rozmowie z dziennik.pl. Aktor tłumaczy, jak udaje mu się łączyć świat filmu z pracą w firmie remontowo-budowlanej.
 • Maciej Stuhr
  Leonardo DiCaprio w końcu doczekał się Oscara. Wielu krytyków uważa jednak, że rola w filmie "Zjawa", za którą otrzymał statuetkę, nie była najlepszą w jego karierze. Podobnego zdania jest Maciej Stuhr, który pokusił się nawet o zaprezentowanie tego, co w tym filmie musiał zagrać jego amerykański kolega.
 • Hubert Urbański
  Huberta Urbańskiego większość widzów kojarzy jako gospodarza teleturnieju "Milionerzy". Tymczasem już niebawem będziemy mogli poznać jego talent aktorki. Urbański dołączył bowiem do obsady serialu "Pierwsza miłość".
 • Krzysztof Kiersznowski
  Krzysztof Kiersznowski wystąpił w wielu filmach, serialach i spektaklach teatralnych, wcielając się w przeróżne postaci. Jak sam twierdzi jednak, są też role, których nigdy nie zgodzi się zagrać.
 • Kacper Kuszewski
  Kacper Kuszewski, który od 15 lat wciela się w Marka Mostowiaka w serialu "M jak miłość", chciałby sprawdzić się w nowej roli. Jego dramat polega jednak na tym, że twórcy innych produkcji nie zapraszają go na castingi.
 • Tomasz Karolak
  W show biznesie ma opinię wiecznego chłopca, który nie chce dorosnąć. Tymczasem w rozmowie z dziennik.pl, Tomasz Karolak zdradza, że fazę szalejącego singla ma już za sobą, obecnie zaś jest na etapie fascynacji rodziną.
 • Sonia Bohosiewicz
  "Jest obciachem nie być feministką" - powiedziała w jednym z wywiadów Agata Młynarska. Z tą wypowiedzią zgadza się Sonia Bohosiewicz, która uważa, że w polskim kinie kobiety wciąż są traktowane gorzej niż mężczyźni.
 • Jarosław Jakimowicz
  O problemie molestowania mówi się ostatnio wiele, głównie jednak w kontekście kobiet, padających ofiarą swoich szefów. Jarosław Jakimowicz zapewnia jednak, że mężczyźni także spotykają się z niemoralnymi propozycjami, o czym miał okazję sam się przekonać.