• Aleksander Domogarow
  Lista artystów, będących zagrożeniem dla bezpieczeństwa Ukrainy zostanie opublikowana dopiero 3 sierpnia. Ale już teraz wiadomo, że znajdą się na niej na pewno m.in. Oliver Stone, Emir Kusturica, Steven Seagal i obywatel rosyjski Gerard Depardieu. Lista ma być systematycznie rozszerzana. Pomysłodawcą czarnej listy jest ukraińskie ministerstwo kultury. Mają się na niej znaleźć osoby, sprzyjające władzom rosyjskim i będące zagrożeniem dla bezpieczeństwa (!) Ukrainy. W większości to artyści rosyjscy, choć nie brak ukraińskich artystów. Największe emocje wzbudzają międzynarodowe gwiazdy. Lista nie będzie ostateczna i będzie wciąż aktualizowana. Trafią na nią tytuły filmów i piosenek, których emitowanie ma być zabronione. 
 • Paweł Deląg
  Paweł Deląg podjął decyzję i wrócił do Polski. Aktor zagra główną rolę w sztuce Krystiana Lupy, "Maciej Korbowa i Bellatrix". 45-letni amant polskiego kina bardzo zmienił wizerunek. W warszawskim teatrze IMKA pojawił się odmieniony… Zobacz zdjęcia!
 • Gérard Depardieu
  Gerardowi Depardieu znudziło się już bycie Rosjaninem. Jak ujawnił rosyjski satyryk, aktor uciekł ze swojego apartamentu w Sarańsku do Belgii.
 • Paweł Deląg
  Paweł Deląg częściej niż w Polsce, jest angażowany do filmów i seriali produkowanych w Rosji. Aktor nie ma nic przeciwko pracy w tym kraju bowiem jak twierdzi, nie chce być uzależniony od rodzimego rynku.
 • Stanisław Mikluski jako Hans Kloss
  Niemal wszystkie rosyjskie agencje poinformowały o śmierci Stanisława Mikulskiego. Dziennikarze przypominają, że polski aktor był niezwykle szanowany i lubiany w Rosji.
 • Michaił Poreczenkow
  Rosyjski aktor Michaił Poreczenkow na cenzurowanym na Ukrainie. Państwowa Agencja Kinematografii anulowała licencje pozwalające na pokazywanie 69 filmów z jego udziałem bądź też przez niego wyprodukowanych albo reżyserowanych.
 • Michaił Poreczenkow
  Ci, którzy oglądali film "Dziewiąta kompania", z pewnością rozpoznają twarz mężczyzny w hełmie z napisem "prasa", który strzela z karabinu maszynowego. To rosyjski aktor Michaił Poreczenkow, który przyjechał do Doniecka, by wesprzeć separatystów. Wideo pokazujące go z bronią zamieścił serwis prasowy "Noworosji".
 • Paweł Deląg
  Paweł Deląg od pewnego czasu przeniósł swoją karierę zawodową z Polski do Rosji. Aktor twierdzi, że tam jest przynajmniej szanowany i może zarobić na emeryturę, na którą w Polsce nie ma co liczyć.
 • Paweł Deląg
  Paweł Deląg, którego aktorska kariera obecnie rozwija się głównie w Rosji, postanowił odpowiedzieć na zarzuty sugerujące, iż popiera politykę Władimira Putina. Aktor zapewnia, że nie próbuje podlizywać się rosyjskiemu prezydentowi.
 • Rosyjski przemysł serialowy przyciąga coraz więcej polskich gwiazd. Po sukcesach Joanny Moro i Pawła Deląga, swoich sił na wschodzie będzie próbował Maciej Stuhr.