• Eva Longoria
  Mimo że ta latynoska piękność osiemnaste urodziny ma dawno za sobą, idealnej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. 40-letnia Eva Longoria wybrała się z przyjaciółmi do Miami. Oto jak gwiazda „Gotowych na wszytko” prezentuje się w stroju kąpielowym!
 • Sandra Staniszewska
  Paparazzi nie mogli przejść obojętnie... Sandra Staniszewska, aktorka znana z filmu „Kamienie na szaniec”, postanowiła spędzić ostatnie dni lata opalając się na plaży. Zdjęcia w seksownym bikini obiegły internet… Zobacz koniecznie!
 • Grażyna Szapołowska
  Choć seksbombą polskiego kina została okrzyknięta kilka dekad temu, to nie przestaje zachwycać do dziś... Grażyna Szapołowska pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z ostatniego wypadu nad morze, na których spaceruje po plaży otulona jedynie szalem... Wygląda na 62 lata?
 • Salma Hayek
  Mimo że Salma Hayek nie unika dużych imprez i często widujemy ją na okładkach magazynów, jej zdjęcia w bikini to nadal prawdziwa rzadkość. Fotografowie dostrzegli gwiazdę na jednej z hawajskich plaż. Zobacz zdjęcia!
 • Weronika Rosati
  Weronika Rosati od czasu rozstania z Piotrem Adamczykiem, często pokazuje swoje prywatne zdjęcia na portalach społecznościowych. Ostatnio aktorka pochwaliła się zdjęciami z plaży. Musimy przyznać, że w bikini prezentuje się fantastycznie.
 • Lindsay Lohan
  Lindsay Lohan nie należy do gwiazd, które często pojawiają się na plaży. Paparazzi przyłapali aktorkę podczas jej urlopu na greckiej wyspie Mykonos. Lohan relaksowała się w seksownym stroju kąpielowym. Zobacz zdjęcia!
 • Sienna Miller
  33-letnia Sienna Miller korzysta z pobytu w Cannes na wszystkie sposoby… Po premierze filmu "The Sea of Trees" aktora pojawiła się na plaży. Jej roznegliżowane zdjęcia zaintrygowały media równie mocno, jak oryginalna stylizacja, w której pojawiła się na festiwalu filmowym. Zobacz zdjęcia!
 • Phoebe Price
  Phoebe Price to osobowość znana w wielu kręgach, jednak nie w tych, na których zależałoby jej najbardziej. Celebrytka aspirująca do roli wielkiej aktorki ma parcie na szkło jak mało kto... Jak dotąd wystąpiła jedynie w „The X-Files” jako „klientka z kotem”. Znacznie lepsze wrażenie zrobiły jej rozbierane zdjęcia. Zobacz galerię!
 • Izabella Scorupco
  Fani pamiętają ją z takich produkcji filmowych jak „GoldenEye” czy „Ogniem i mieczem”. Wygląda na to, że Izabella Scorupco niewiele się zmieniła i podobnie jak w latach 90. zachwyca urodą... Zobacz zdjęcia!
 • Natalia Guslistaya
  Aktorka Natalia Guslistaya, bardziej znana jako Natalie Burn, spędza wakacje na greckiej wyspie Mykonos. Gwiazda filmu „Niezniszczalni 3” popisywała się przed fotografami... i nie chodzi tu wyłącznie o umiejętność jazdy na skuterze wodnym. Zobacz zdjęcia!