• Aleksandra Kisio
  Aktorka tłumaczy, że jest w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na nowotwór, ponieważ jej babcia zmagała się z rakiem piersi. Dlatego nie bagatelizuje sprawy i regularnie wykonuje mammografię. Ważną i konieczną czynnością jest dla niej również samobadanie, dzięki któremu może szybko wyczuć, czy w jej piersiach nie zachodzą jakieś niepokojące zmiany. Aktorka zachęca wszystkie kobiety do tego, żeby znalazły czas na profilaktykę, ponieważ może ona uratować im życie.
 • Gwiazdy na premierze kolekcji Małgorzaty Rozenek dla La Millou
  Choć wiosenne temperatury wciąż nie są zbyt wysokie, Małgorzata jakby na przekór chłodowi eksponuje ciało. W obecnych warunkach atmosferycznych nas jej stylizacja z dzisiejszego śniadania prasowego nie przekonuje, a Was?
 • Aleksandra Kisio
  Jeśli macierzyństwo tak działałoby na wszystkie kobiety, to jesteśmy przekonani, że więcej z nich szybko zdecydowałoby się na zostanie mamą... Zobaczcie zdjęcia superseksownej 33-letniej Oli Kisio.
 • Aleksandra Kisio
  Do odważnych świat należy - myślała zapewne aktorka, decydując się na połączenie futra z "włosiastą" spódnicą. Niestety, ta stylizacja nie mogła się udać... Całkiem szczupła Ola wyglądała w tej kreacji na dwa razy większą. Całe szczęście, że po zdjęciu okrycia prezentowała się lepiej. Zobaczcie.
 • Biust Aleksandry Kisio
  Aktorka, która stała się znana dzięki serialowi "Prosto w serce", nie musi się martwić, gdy trudno jej dopasować biustonosz do kreacji. Jej piersi nawet bez żadnego bieliźnianego wsparcia wyglądają rewelacyjnie. Zobaczcie.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski jesień/zima 2012/2013
  Wczoraj wieczorem warszawskie Soho Factory przeżyło prawdziwy najazd gwiazd. A wszystko to za sprawą odbywającego się tam pokazu najnowszej kolekcji słynnego duetu Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie, jak prezentowały się stylowe panie.
 • Gwiazdy w biżuterii Swarovski na pokazie Bohoboco
  Już dawno nie można było zobaczyć tak wielu gwiazd, które na tę samą okazję wybrałyby dodatki i biżuterię jednej marki. Na pierwszym autorskim pokazie Bohoboco niepodzielnie królował Swarovski - zarówno na wybiegu (marka była głównym partnerem pokazu, jak wśród przybyłych na imprezę kobiet). Zobaczcie perfekcyjnie wystylizowane, piękne panie.
 • Gwiazdy na gali rozdania nagród Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu".
  Na wczorajszej gali wręczenia nagród Doskonałość Mody 2011 "Twojego Stylu" nie zabrakło pięknych pań - miłośniczek dobrych marek i fascynatek modowego świata. Oto, jakie kreacje wybrały na ten wieczór.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji DIGITAL Mariusza Przybylskiego.
  Wczoraj W Pałacu Kultury i Nauki odbył się pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego DIGITAL - jesień/zima 2012/2013. Tym razem pokaz miał dodatkowy, nie tylko modowy wymiar. Mariusz Przybylski został bowiem zaproszony przez firmę Avon do współpracy w ramach akcji "Adam - Mężczyźni Kontra Rak Piersi". Zaprezentowana kolekcja w linii męskiej i damskiej, którą jedni nazywają powściągliwą, inni wymuskaną, stonowaną, klasyczną, schludną czy dopieszczoną, zostanie wkrótce zlicytowana na stronie www.wielkakampaniazycia.pl, na rzecz tego projektu. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście gwiazd, które wybrały na ten wieczór przeróżne stylizacje. Były okrycia a la Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej, były zestawy w stylu glam&rock i była klasyczna elegancja (np. w wykonaniu Aleksandry Kwaśniewskiej). Oto, jak prezentowały się znane panie na pokazie.
 • Jaki styl jest bardziej odpowiedni dla Aleksandry Kisio?
  Jak każda prawdziwa aktorka Aleksandra Kisio potrafi zmienić się w klika chwil, odpowiednio dobierając stroje, makijaż i dodatki. W jakiej wersji aktorka wygląda lepiej?