• Kieliszek wina
    Problem picia alkoholu coraz częściej dotyka dzieci. Dlaczego tak młodzi ludzie sięgają po napoje wyskokowe? Jakie są fazy uzależnienia od alkoholu u dzieci?
  • Pijana nastolatka
    Dziś obchodzimy Dzień bez alkoholu. Data jest nieprzypadkowa, bo związana ze świętem dzieci. A po alkohol sięgają coraz młodsi. Jak wynika na przykład ze statystyk Małopolskiego Ośrodka Terapii i Uzależnień w Nowym Sączu, problemy z jego nadużywaniem mają już 13-latkowie.
  • Michał Wiśniewski
    Gwiazdy niechętnie przyznają się publicznie do swoich słabości. Chyba, że ich kariera dogorywa, a intymne wyznania stanowią jedyną nadzieję na ponowne skupienie na sobie uwagi mediów. Taką strategię wybrał Michał Wiśniewski.
  • Ilona Felicjańska w ostatnim czasie bardzo rzadko pojawia się na salonach. W wywiadzie dla portalu dziennik.pl opowiedziała, z jakiego powodu zniknęła z mediów, dlaczego uważa, iż w sytuacji Anny Samusionek pewnie sięgnęłaby po alkohol i co oznacz, iż szczęśliwa, że jest uzależniona.
  • Ilona Felicjańska jako jedna z pierwszych polskich gwiazd, publicznie przyznała się do alkoholizmu. Obecnie modelka często porusz ten temat w wywiadach. Teraz wyznała, że zdarzało jej się okradać własne dzieci, by mieć pieniądze na alkohol.