• Agnieszka Kotulanka, Ilona Felicjańska
    Ilona Felicjańska, której udało się wygrać z chorobą alkoholową, chce wspierać inne kobiety, które mają ten sam problem. Jak głosi plotka, modelka zamierza wyciągnąć pomocną dłoń do Agnieszki Kotulanki.
  • Ilona Felicjańska w ostatnim czasie bardzo rzadko pojawia się na salonach. W wywiadzie dla portalu dziennik.pl opowiedziała, z jakiego powodu zniknęła z mediów, dlaczego uważa, iż w sytuacji Anny Samusionek pewnie sięgnęłaby po alkohol i co oznacz, iż szczęśliwa, że jest uzależniona.
  • Ilona Felicjańska uwielbia zdradzać najintymniejsze szczegóły ze swojego życia prywatnego. W obszernym wywiadzie, jaki ukazał się w formie książki, opowiedziała między innymi o tym, jak mąż zmuszał ją do seksu i przez co popadła w alkoholizm.
  • Ilona Felicjańska jest jedną z pierwszych polskich gwiazd, która otwarcie przyznała się do swojego alkoholizmu. Modelka często porusza ten temat w wywiadach, gdyż jak twierdzi, jest to potrzebne i słuszne.
  • Ilona Felicjańska jako jedna z pierwszych polskich gwiazd, publicznie przyznała się do alkoholizmu. Obecnie modelka często porusz ten temat w wywiadach. Teraz wyznała, że zdarzało jej się okradać własne dzieci, by mieć pieniądze na alkohol.
  • Słynne kobiety z pociągiem do kieliszka
    Nieprzeciętnie utalentowane, sławne i podziwiane, a nierzadko – wyjątkowo piękne. Te kobiety wydają się mieć wszystko. A jednak ciężar sukcesu i inne smutki topią w butelce, a nałóg nieodwracalnie zmienił, a nierzadko zniszczył ich życie, a często też urodę. Bo nałóg nie wybiera. Oto słynne kobiety, które maja problem z alkoholem.