• The Rolling Stones
  Wielkie gwiazdy, największe przeboje. Ten tydzień przynosi solidną porcję wydawnictw kompilacyjnych i reedycji – od zestawów hitów Whitney Houston i Amy Winehouse przez jubileuszowy album The Rolling Stones po Lanę Del Rey i Selah Sue, które przygotowały wznowienia swoich debiutów i Macy Gray śpiewającą Wondera.
 • Wszyscy doskonale pamiętamy zdjęcia bestialsko pobitej Rihanny. To jej chłopak, mało znany wokalista Chris Brown podniósł na nią swoje pięści
  Wszyscy wiedzą, kim jest femme fatale - to kobieta przynosząca zgubę mężczyznom. Od takiej najlepiej trzymać się z daleka, bo rozkocha, zrujnuje życie i zdrowie, a potem porzuci. Jednak jak się okazuje, istnieją także hommes fatals... Oto gwiazdy, które uległy zgubnemu urokowi niegrzecznych chłopców. Dla dwóch wspaniałych wokalistek skończyło się to tragicznie.
 • Grammy dla Amy Winehouse odebrali rodzice
  To był jeden z najbardziej wzruszających momentów 54. gali rozdania Grammy – Tony Bennett, wyróżniony za najlepszy występ popowy w duecie z Amy Winehouse, zaprosił na scenę rodziców nieżyjącej piosenkarki.
 • Whitney Houston
  Uroczystość rozdania nagród Grammy, która odbyła się w niedzielę upłynęła w tym roku w cieniu śmierci Whitney Houston. Zmarłą gwiazdę wspominali jej znajomi i przyjaciele, m. in. Aretha Franklin, która byłą jej matką chrzestną, Mariah Carey, Jennifer Hudson, Rihanna i legenda muzyki jazzowej Herbie Hancock.