• Polscy siatkarze przegrali z Australią 1:3
  Po meczu wyglądali tak, jakby sami nie wierzyli w to, co się stało. Mecz z Australią miał nam dać pewne pierwsze miejsce w grupie, a po przegranej 1:3 podopiecznych Andrei Anastasiego czekać będzie starcie z jedną z siatkarskich potęg. Zobacz przybitych porażką polskich siatkarzy.
 • Zbigniew Bartman (w niebieskim stroju)
  Polscy siatkarze na igrzyskach olimpijskich w Londynie fundują kibicom huśtawkę nastrojów. W pierwszym meczu efektownie pokonali Włochów. W drugim przegrali z Bułgarią. Dziś znów pokazali klasę i w świetnym stylu "zmietli" z parkietu Argentyńczyków.
 • Marcin Możdżonek
  Tłum kibiców owacyjnie powitał na warszawskim Okęciu polskich siatkarzy, którzy w poniedziałek przed godziną 16 wrócili do kraju z Sofii, gdzie w niedzielę po raz pierwszy w historii wygrali Ligę Światową.
 • Polscy siatkarze
  W poniedziałek z lotniska Okęcie w Warszawie odleciała do Sofii reprezentacja Polski siatkarzy, która wystąpi w turnieju Final Six Ligi Światowej. Odbędzie się on w dniach 4-8 lipca. Do półfinału awansują dwie najlepsze drużyny z obu trzyzespołowych grup.
 • Bartosz Kurek
  Mistrzowie świata Brazylijczycy i wicemistrzowie Kubańczycy będą rywalami Polaków w fazie grupowej Final Six Ligi Światowej. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 4-8 lipca w Sofii. Do półfinału awansują dwie najlepsze ekipy.
 • Polscy siatkarze
  Na ten mecz "ostrzyli sobie zęby" polscy kibice i ... siatkarze obu zespołów. Wcześniejsze swoje spotkania w katowickim "Spodku" Polska i Brazylia wygrały. Goście chcieli się zrewanżować biało-czerwonym za porażkę w pierwszych zawodach Ligi Światowej rozgrywanych w Toronto. Nic z tego. Nasi siatkarze znów pokonali mistrzów świata.
 • Polascy siatkarze trenują w Spale
  Reprezentacja Polski siatkarzy w Spale przygotowuje się do udziału w Pucharze Świata w Japonii. W zajęciach nie uczestniczy Bartosz Kurek, który zmaga się z bólem kręgosłupa. W tej chwili nie wiadomo, czy zdąży się wyleczyć przed wylotem do Azji.
 • Polscy siatkarze z brązowymi medalami
  W poniedziałkowe popołudnie do Warszawy wrócili polscy siatkarze, którzy w niedzielę w Wiedniu wywalczyli brązowy medal mistrzostw Europy. Na lotnisku Okęcie włoskiego trenera Andreę Anastasiego i jego zespół powitał tłum rozradowanych kibiców.
 • Jakub Jarosz i Łukasz Żygadło
  Mało kto wierzył, że nasi siatkarze mogą pokonać faworyzowanych Rosjan. Jednak biało-czerwoni zagrali koncertowo i rozbili rywali. W meczu o trzecie miejsce na mistrzostwach Europy Polacy wygrali 3:1.