• Polscy siatkarze awansowali w rankingu
  Polscy siatkarze po triumfie w Lidze Światowej awansowali na trzecie miejsce w rankingu międzynarodowej federacji (FIVB). Wyprzedzają ich tylko ekipy Brazylii i Rosji.
 • Marcin Możdżonek
  Tłum kibiców owacyjnie powitał na warszawskim Okęciu polskich siatkarzy, którzy w poniedziałek przed godziną 16 wrócili do kraju z Sofii, gdzie w niedzielę po raz pierwszy w historii wygrali Ligę Światową.
 • Mecz Polska - Brazylia
  Siatkarze Brazylii po raz pierwszy od 14 lat nie zagrają w półfinale Ligi Światowej. W czwartek wyeliminowali ich Polacy. Trener biało-czerwonych Andrea Anastasi uważa, że to nie jest ich ostatnie słowo i do igrzysk na pewno dobrze się przygotują.
 • Marcin Możdżonek
  Brazylia to najbardziej utytułowany zespół w Lidze Światowej siatkarzy. Od środy w turnieju Final Six w Arenie Armeec w Sofii rozpocznie rywalizację o swój dziesiąty triumf w tych rozgrywkach. Polacy chcą po raz drugi z rzędu stanąć na podium.
 • Polscy siatkarze
  W poniedziałek z lotniska Okęcie w Warszawie odleciała do Sofii reprezentacja Polski siatkarzy, która wystąpi w turnieju Final Six Ligi Światowej. Odbędzie się on w dniach 4-8 lipca. Do półfinału awansują dwie najlepsze drużyny z obu trzyzespołowych grup.
 • Bartosz Kurek
  Mistrzowie świata Brazylijczycy i wicemistrzowie Kubańczycy będą rywalami Polaków w fazie grupowej Final Six Ligi Światowej. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 4-8 lipca w Sofii. Do półfinału awansują dwie najlepsze ekipy.
 • Andrea Anastasi
  Polscy siatkarze wygrali w piątek w Tampere z Finami 3:0 (25:16, 26:24, 25:19) w swoim pierwszym meczu czwartego turnieju Ligi Światowej i odzyskali prowadzenie w tabeli grupy B. Wcześniej Brazylijczycy pokonali w tie-breaku Kanadyjczyków.
 • Andrea Anastasi
  Polscy siatkarze pokonali Finów 3:1 (23:25, 25:17, 25:19, 25:13) w swoim drugim meczu trzeciego turnieju Ligi Światowej w brazylijskim Sao Bernardo. Wcześniej Canarinhos wygrali z Kanadyjczykami 3:0.
 • Łukasz Żygadło
  Polscy siatkarze pokonali Kanadyjczyków 3:0 (25:20, 25:20, 25:18) w swoim pierwszym meczu trzeciego turnieju Ligi Światowej w brazylijskim Sao Bernardo. Wcześniej Canarinhos wygrali z Finlandią 3:0.
 • Polscy siatkarze
  Na ten mecz "ostrzyli sobie zęby" polscy kibice i ... siatkarze obu zespołów. Wcześniejsze swoje spotkania w katowickim "Spodku" Polska i Brazylia wygrały. Goście chcieli się zrewanżować biało-czerwonym za porażkę w pierwszych zawodach Ligi Światowej rozgrywanych w Toronto. Nic z tego. Nasi siatkarze znów pokonali mistrzów świata.