• Polscy siatkarze muszą pokonać Rosję
  W środę wieczorem triumfatorzy nasi siatkarze walczyć będą z Rosjanami o awans do półfinału turnieju olimpijskiego. Eksperci mają trudności z odpowiedzią na pytanie, kto wygra. Natomiast polscy internauci wskazują na biało-czerwonych.
 • Na nic zdały się krzyki trenera Anastasiego
  Polscy siatkarze przegrali w Londynie z Australią 1:3 (21:25, 22:25, 25:18, 22:25). To był ostatni mecz obu drużyn w grupie A turnieju olimpijskiego. Biało-czerwoni już wcześniej zapewnili sobie udział w ćwierćfinale.
 • Polscy siatkarze przegrali z Australią
  Poniedziałkowy poranek to dla wielu ludzi najbardziej znienawidzony moment każdego tygodnia. Nie dotyczy to jednak siatkarskich kibiców z Polski. Już przed 8.00 gromadzili się w hali Earls Court, by wspierać biało-czerwonych w meczu igrzysk z Australią.
 • Atakuje Bartosz Kurek
  Biało-czerwoni w swoim czwartym meczu na igrzyskach olimpijskich w Londynie zmierzyli się z uważanymi za najsłabszych w grupie Brytyjczykami. Nasi siatkarze nie zachwycili, ale mimo tego łatwo ograli rywali 3:0 (25:16, 25:19, 25:18). Dzięki temu Polacy mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę.
 • Zbigniew Bartman (w niebieskim stroju)
  Polscy siatkarze na igrzyskach olimpijskich w Londynie fundują kibicom huśtawkę nastrojów. W pierwszym meczu efektownie pokonali Włochów. W drugim przegrali z Bułgarią. Dziś znów pokazali klasę i w świetnym stylu "zmietli" z parkietu Argentyńczyków.
 • Todor Aleksiev
  Ostatnio w Lidze Światowej Polacy pokonali Bułgarów bez większego trudu. Niestety na igrzyskach olimpijskich w Londynie ta sztuka się nie udała. W swoim drugim grupowym meczu biało-czerwoni przegrali 1:3 (22:25, 27:29, 25:13, 23:25).
 • Atakuje Bartosz Kurek
  Na nich liczymy najbardziej. Polscy siatkarze wygrali Ligę Światową i są faworytami do złotego medalu igrzysk olimpijskich. W swoim pierwszym meczu podczas zawodów w Londynie w pięknym stylu pokonali Włochów.
 • Andrea Anastasi i jego kadrowicze
  W niedzielę w Londynie sześcioro Polaków wystartuje w olimpijskich konkurencjach, w których rozdane zostaną medale. Poza tym pierwszy mecz w igrzyskach zagrają z Włochami siatkarze. Na trawiastych kortach w Wimbledonie wystąpi Agnieszka Radwańska.
 • Oni mogą zdobyć medal dla Polski
  W igrzyskach olimpijskich w Londynie wystartuje 218 polskich sportowców. Kto z nich przywiezie medal do kraju? Najbardziej liczymy na siatkarzy, ale nie tylko oni mają szansę stanąć na podium. Zobacz na kogo liczymy najbardziej.
 • Krzysztof Ignaczak
  W niedzielę 29 lipca polscy siatkarze rozegrają pierwsze spotkanie turnieju olimpijskiego w Londynie. Myślami już jesteśmy przy meczu z Włochami i nie możemy się go doczekać - podkreślił libero Krzysztof Ignaczak.