• Polscy siatkarze muszą pokonać Rosję
  W środę wieczorem triumfatorzy nasi siatkarze walczyć będą z Rosjanami o awans do półfinału turnieju olimpijskiego. Eksperci mają trudności z odpowiedzią na pytanie, kto wygra. Natomiast polscy internauci wskazują na biało-czerwonych.
 • Polscy siatkarze przegrali z Australią 1:3
  Po meczu wyglądali tak, jakby sami nie wierzyli w to, co się stało. Mecz z Australią miał nam dać pewne pierwsze miejsce w grupie, a po przegranej 1:3 podopiecznych Andrei Anastasiego czekać będzie starcie z jedną z siatkarskich potęg. Zobacz przybitych porażką polskich siatkarzy.
 • Mecz Polska - Brazylia
  Siatkarze Brazylii po raz pierwszy od 14 lat nie zagrają w półfinale Ligi Światowej. W czwartek wyeliminowali ich Polacy. Trener biało-czerwonych Andrea Anastasi uważa, że to nie jest ich ostatnie słowo i do igrzysk na pewno dobrze się przygotują.
 • Marcin Możdzonek i Bartosz Kurek
  Tego nikt się nie spodziewał. Polscy siatkarze wczoraj pokonali Brazylijczyków, a dziś ulegli w Toronto przeciętnym Finom 2:3 (25:23, 23:25, 21:25, 25:22, 9:15) w swoim drugim meczu Ligi Światowej. W tabeli grupy B prowadzi z dwoma zwycięstwami Kanada.
 • Polscy siatkarze z brązowymi medalami
  W poniedziałkowe popołudnie do Warszawy wrócili polscy siatkarze, którzy w niedzielę w Wiedniu wywalczyli brązowy medal mistrzostw Europy. Na lotnisku Okęcie włoskiego trenera Andreę Anastasiego i jego zespół powitał tłum rozradowanych kibiców.