• Polscy siatkarze awansowali w rankingu
  Polscy siatkarze po triumfie w Lidze Światowej awansowali na trzecie miejsce w rankingu międzynarodowej federacji (FIVB). Wyprzedzają ich tylko ekipy Brazylii i Rosji.
 • Marcin Możdżonek
  Tłum kibiców owacyjnie powitał na warszawskim Okęciu polskich siatkarzy, którzy w poniedziałek przed godziną 16 wrócili do kraju z Sofii, gdzie w niedzielę po raz pierwszy w historii wygrali Ligę Światową.
 • Mariusz Wlazły
  Paweł Zagumny i Michał Winiarski, którzy nie wystąpili w mistrzostwach Europy, znaleźli się wśród 20 siatkarzy powołanych przez trenera Andreę Anastasiego do kadry na Puchar Świata w Japonii. Nie wracają do drużyny narodowej Mariusz Wlazły i Daniel Pliński.
 • Trener polskiej kadry, Andrea Anastasi
  Z Japonią, Serbią, Kubą, Argentyną i Iranem zagrają polscy siatkarze w pierwszych dwóch rundach Pucharu Świata, który w dniach 20 listopada - 4 grudnia rozegrany zostanie w Japonii. Biało-czerwoni w środę otrzymali od organizatorów "dziką kartę".
 • Polscy siatkarze z brązowymi medalami
  W poniedziałkowe popołudnie do Warszawy wrócili polscy siatkarze, którzy w niedzielę w Wiedniu wywalczyli brązowy medal mistrzostw Europy. Na lotnisku Okęcie włoskiego trenera Andreę Anastasiego i jego zespół powitał tłum rozradowanych kibiców.
 • Memoriał Wagnera - Anastasi podał dziewiętnastkę
  Włoski szkoleniowiec Andrea Anastasi podał we wtorek nazwiska 19 zawodników na Memoriał Wagnera, który w dniach 26-28 sierpnia odbędzie się w Katowicach. Na liście znaleźli się wracający do zdrowia Zbigniew Bartman, Sebastian Świderski i Patryk Czarnowski.
 • Andrea Anastasi
  Sobotni i niedzielny mecz Ligi Światowej polskich siatkarzy z mistrzami świata Brazylijczykami będzie, według włoskiego trenera biało-czerwonych Andrei Anastasiego, sprawdzianem charakterów. Oba spotkania odbędą się w Rio de Janeiro o 15.00 czasu polskiego.
 • Nowy trener siatkarzy uzgadnia szczegóły kontraktu
  Jak ma wyglądać sztab szkoleniowy i jak będzie przygotowywać reprezentację - opowiadał dziś działaczom siatkarskim nowy trener polskiej reprezentacji. Ostateczną wersję umowy PZPS z Andreą Anastasim poznamy w środę.
 • Polscy siatkarze mają nowego trenera! To Włoch
  Włoch Andrea Anastasi będzie trenerem reprezentacji Polski siatkarzy - zdecydował w czwartek zarząd PZPS.