• Pierwsze pożegnanie w nowej edycji show "Bitwa na głosy" za nami. W sobotę program opuściła drużyna prowadzona przez Roberta Gawlińskiego. Najlepiej zaprezentowały się zaś chóry Andrzeja Pasiecznego, Libera oraz Piotra Rubika .
  • Już 8 września pierwsza bitwa wokalna! Nowe osobowości zadebiutują w roli ekspertów. Cztery zespoły pod wodzą pięciu gwiazd jako pierwsze rozpoczną muzyczny pojedynek. Tylko jedna drużyna dzięki głosom widzów będzie bezpieczna w pierwszej eliminacji. Kto zwycięży w pierwszym odcinku 3. edycji "Bitwy na głosy"?
  • Andrzej Piaseczny poprowadzi swoją drużynę w "Bitwie na głosy"
    Andrzej Piaseczny był już jurorem w "The Voice of Poland", a teraz skompletował swoją drużynę do muzycznego show TVP 2 "Bitwa na głosy". Ale zapewnia, że występy w telewizyjnych show w krew mu nie wejdą.
  • Plotki o udziale Andrzeja Piasecznego w muzycznym talent show okazały się prawdziwe. Telewizja Polska potwierdziła właśnie, że Piasek wystąpi w 3. edycji programu "Bitwa na głosy". Utalentowanych wokalistów do swojej drużyny, artysta będzie szukał w rodzinnych Kielcach.