• Krzysztof Rutkowski, Anita Werner
  Krzysztof Rutkowski podał do publicznej wiadomości, iż zamierza pozwać do sądu Anitę Werner. Prywatny detektyw twierdzi, że dziennikarka prowadząc "Fakty" podawała nieprawdziwe informacje dotyczące sprawy zaginięcia Ewy Tylman.
 • Beata Szydło i Anita Werner
  Jeśli nasze podejrzenia okazałyby się prawdą, nie byłby to pierwszy przypadek, gdy podobieństwa w wyglądzie znanych osób - czasami naprawdę zupełnie niepozorne drobiazgi - pozwoliły ustalić, że za ich wizerunek odpowiedzialna jest ta sama osoba!
 • Satyryk Marek Raczkowski wydał ostatnio swoje dzieło zatytułowane "Książka, którą napisałem, żeby mieć na dziwki i narkotyki". Publikacja ta jeszcze przed premierą wywołała skandal, ponieważ autor głosi w niej kontrowersyjne poglądy, a także w ostrych słowach krytykuje postaci życia publicznego.
 • Anita Werner (33 lata), Magdalena Mielcarz (33 lata), Paweł Małaszyński (35 lat)
  Czas biegnie a nasze trzydziestoletnie gwiazdy błyszczą coraz bardziej. Sprawdź czy każdy wygląda na swoje lata
 • Klasyczny styl Anity Werner.
  Praktycznie zero modowych szaleństw, zamiłowanie do klasyki i elegancji - nawet w sytuacjach, kiedy można by sobie pozwolić na zdecydowanie więcej ubraniowej swobody - oto krótka charakterystyka stylu jednej z najlepszych polskich dziennikarek, Anity Werner. Jej zawodowy perfekcjonizm nie pozostaje bez wpływu na styl. Anita zawsze wygląda "jak spod igły", jak kobieta gotowa do wejścia na wizję w każdej chwili. Oto przegląd jej najciekawszych kreacji.
 • Anita Werner i Wiktor w kategorii Publicysta
  Wiktory – polskie nagrody dla osobowości telewizyjnych z najbogatszą tradycją i najdłuższą historią wśród plebiscytów – wręczono po raz 26. Gala Wiktorów 2010 odbyła się w Zamku Królewskim w Warszawie (retransmisja w telewizji TVN 30 października). Łącznie przyznano 10 Wiktorów, dwa Superwiktory i Superwiktora Specjalnego. Oto ich laureaci!
 • Tak wyszczuplają się gwiazdy
  Sztuka ubioru nie kończy się na śledzeniu bieżących trendów. Odpowiednim strojem można dodać lub odjąć sobie urody i kilogramów. Specjalne ubraniowe triki pozwolą ukryć niechciane mankamenty i optycznie wysmuklić sylwetkę. A żaden kolor nie sprawdzi się w tym zadaniu równie dobrze, co ponadczasowa czerń. Jak wyszczuplić się strojem? Zobacz, jak to robią gwiazdy!
 • Telekamery: zobacz kreacje gwiazd!
  Rozdano Telekamery. Na czerwonym dywanie zaroiło się od gwiazd, nie tylko tych ze szklanego ekranu. Jakie kreacje zaprezentowały? Zobacz.
 • Anita Werner i Martyna Wojciechowska – w podobnym stylu
  Uroczysty bal fundacji TVN "Nie jesteś sam" zgromadził największe sławy show-biznesu i nie tylko. Znamienici goście przybyli, aby finansowo wesprzeć Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Instytucie Onkologii. Ta wyjątkowa okazja sprawiła, że celebryci wystąpili strojnych i pełnych powagi kreacjach. Głębokie dekolty i krzykliwe ozdoby zostały zastąpione przez posągowe stroje i minimalną biżuterię. Bo najważniejsi powinni być ci potrzebujący pomocy. Oto zdjęcia z wydarzenia.