• Aneta Kręglicka, Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska
  Wczorajszy bal to jedno z tych wydarzeń w polskim show-biznesie, w których większość gwiazd nie odmawia udziału. Oto galeria tych, którzy wczoraj świetnie się bawili, dobrze wyglądali i wspierali działalność Fundacji.
 • Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko oraz Joanna Schmidt i Ryszard Petru
  Piękne pani i przystojni panowie jak co roku dopisali na tej ważnej imprezie i mimo że wieczór nieszczególnie sprzyja odkrywającym ciało kreacjom, większość dam postawiła na bardzo lekkie stroje. Zobaczcie zdjęcia z trwającej jeszcze Gali.
 • Anita Werner
  Dziennikarka za rok skończy 40 lat, a wciąż ma ciało modelki. Szkoda, że tak rzadko nosi dopasowane spodnie...
 • Kinga Rusin, Joanna Krupa i Małgorzata Rozenek-Majdan
  Mimo że za oknami zima w pełni, TVN postanowił wcześniej, niż inne stacje przedstawić swoje propozycje programowe na nowy sezon - dziś odbyła się uroczysta prezentacja wiosennej ramówki z udziałem gwiazd. Nie zabrakło na niej pięknych i doskonale ubranych pań. Niektóre z nich przy okazji wydarzenia pokazały też odchudzone ciała i nowe fryzury. Zobaczcie, kto pozował na ściance, i wybierzcie zwyciężczynię w konkursie na najlepszy "look".
 • Klasyczny styl Anity Werner.
  Praktycznie zero modowych szaleństw, zamiłowanie do klasyki i elegancji - nawet w sytuacjach, kiedy można by sobie pozwolić na zdecydowanie więcej ubraniowej swobody - oto krótka charakterystyka stylu jednej z najlepszych polskich dziennikarek, Anity Werner. Jej zawodowy perfekcjonizm nie pozostaje bez wpływu na styl. Anita zawsze wygląda "jak spod igły", jak kobieta gotowa do wejścia na wizję w każdej chwili. Oto przegląd jej najciekawszych kreacji.