• Joanna Krupa, Anja Rubik
  O tym konflikcie mówiło się w show biznesie od dawna. Anja Rubik i Joanna Krupa nie przepadały za sobą, czego żadna z nich nie ukrywała, nie szczędząc rywalce uszczypliwości w mediach. Teraz ponoć panie postanowiły zakopać wojenny topór.
 • siostry polskich gwiazd
  Polskie gwiazdy chętnie pokazują na portalach społecznościowych nie tylko siebie, ale także swoich najbliższych. Niektóre celebrytki pochwaliły się swoimi pięknymi siostrami. Zobaczy, czy są do siebie podobne.
 • Anja Rubik, Joanna Krupa
  Konflikt pomiędzy top modelką Anją Rubik i celebrytką Joanną Krupą ciągnie się od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, by niebawem miał się zakończyć. O co pokłóciły się piękne Polki?
 • Joanna Krupa, Anja Rubik, Ewa Chodakowska
  Jedne chcą najpierw zrobić karierę, inne nie czują się jeszcze gotowe, łączy je to, że choć pragną zostać matkami, decyzję o zajściu w ciążę odkładają w czasie. Oto gwiazdy, którym do macierzyństwa nie spieszno.
 • Anja Rubik, Joanna Krupa
  Anja Rubik i Joanna Krupa nie przepadają za sobą, o czym mówiło się, gdy obie modelki występowały w programie "Top Model". I choć obecnie nie pracują razem, Rubik nie odmówiła sobie drobnej złośliwości skierowanej pod adresem koleżanki z branży.
 • Anja Rubik, Krystyna Mazurówna, Alicja Bachleda - Curuś
  Chętnie odwiedzają ojczyznę i angażują się w tutejsze projekty, jednak nie chcą zamieszkać w Polsce na stałe. Zobacz, dlaczego niektóre z rodzimych gwiazd lepiej czują się na emigracji.
 • O rywalizacji pomiędzy Anją Rubik i Joanną Krupą mówi się w branży od dawna. Modelki nie pałają wzajemną sympatią, czego wyraz dały choćby w pamiętnej dyskusji na Facebooku. Teraz Dżoana twierdzi, że Rubik chce ją zniszczyć.
 • Zuzanna Kołodziejczyk i Anja Rubik
  Zuzanna Kołodziejczyk to nowa top model. 19-latka zwyciężyła w finale trzeciej edycji popularnego show TVN. Czy teraz czeka ją międzynarodowa kariera na miarę tej, którą zrobiła oceniająca ją w programie Anja Rubik?
 • Joanna Krupa, Anja Rubik
  Najnowsza edycja programu "Top model" zapowiada się bardzo emocjonująco i to nie za sprawą rywalizacji uczestniczek, a pogłębiającego się konfliktu pomiędzy dwiema największymi gwiazdami show. Jak donosi Fakt, Anja Rubik i Joanna Krupa nie zamierzają bowiem zawierać rozejmu na czas programu, co więcej stawiają producentom kolejne żądania tak, aby ograniczyć wzajemne kontakty do minimum.
 • We wszystkich dotychczasowych edycjach show "Top Model" Anja Rubik występowała jako ekspertka wspierająca uczestniczki i dająca im cenne wskazówki przed pokazami i sesjami zdjęciowymi. W najnowszej odsłonie programu modelkę zobaczymy jednak tylko w jednym odcinku oraz w finale. Skąd ta zmiana?