• Aneta Kręglicka, Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska
  Wczorajszy bal to jedno z tych wydarzeń w polskim show-biznesie, w których większość gwiazd nie odmawia udziału. Oto galeria tych, którzy wczoraj świetnie się bawili, dobrze wyglądali i wspierali działalność Fundacji.
 • Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Holland i Anja Rubik ambasadorkami akcji "Żonkile"
  Dziś mija 74 rocznica powstania w getcie warszawskim, zorganizowanego przez żydowskie podziemne formacje zbrojne. By upamiętnić to wydarzenie, muzeum Polin już po raz piąty organizuje akcję "Żonkile", którą wspierają ambasadorzy ze świata sztuki i show biznesu.
 • Oto najlepiej ubrane polskie gwiazdy w 2011 roku
  Choć polskie salony obfitują w modowe wpadki i rzadko znajdujemy na nich kreacje godne światowych czerwonych dywanów, również na rodzimym gruncie da się zauważyć sławy, które pozytywnie wyróżniają się swoimi stylizacjami. Ciągłe stylistyczne poszukiwania i śmiałe, ale owocne, eksperymenty, bycie za pan brat z najnowszymi trendami i ich twórcze przekładanie na język własnych kreacji – oto cechy, które charakteryzują wymienione niżej osobistości. One nie boją się modowych wyzwań i zawsze wychodzą z nich zwycięsko, a do stworzenia udanej stylizacji nie jest im niezbędna fortuna. Oto najlepiej ubrane polskie gwiazdy 2011 roku!
 • Łukasz Jemioł w Markafoni
  Markafoni to znany na świecie serwis zakupowy, który zajmuje się sprzedażą markowej odzieży. Portal stawia na młodych projektantów. Po wejściu na polski rynek coraz chętniej prezentuje kolekcje naszych twórców. Ostatnio - Łukasza Jemioła.