• Marcin Tyszka, Małgorzata Rozenek
  Nowy program Małgorzaty Rozenek wzbudzał kontrowersje, zanim zadebiutował na antenie. Pewne uwagi do "Piekielnego hotelu" ma także Marcin Tyszka.
 • Tak wyglądał finał 2. edycji Top Model!
  Zażarta rywalizacja do samego. Tradycyjnie – karkołomne zadania, tym razem wykonywane na oczach publiczności. Efekty pirotechniczne, plejada znanych osobistości, no i piękne dziewczyny w skąpych strojach… Zobacz, co się działo w finale 2. edycji Top Model!
 • Marcin Tyszka zasnął na weselu Anji Rubik
  Marcin Tyszka, jeden z najlepszych polskich fotografów mody, wyznał w rozmowie z "Galą", że zdarzyła mu się przykra wpadka na weselnym przyjęciu Anji Rubik. Jak mówił, wszystko było wynikiem przemęczenia.
 • Top Model: modelki i nagi mężczyzna. Zobacz kulisy odcinka!
  Przed kandydatkami na topmodelki kolejne zmagania! Trzynaście najlepszych dziewczyn przyjechało do domu Top Model. Zaczęło się od „poprawek” - wizyty z Michałem Pirógiem w salonie fryzjerskim. „Jesteście młode i śliczne, ale mała poprawka Wam nie zaszkodzi” - oznajmiła Joanna. Nie wszystkie „poprawki” zostały przyjęte z uśmiechem na ustach… Następny etap to sesja zdjęciowa - na okładkę Glamour, w obiektywie Marcina Tyszki, oraz sesja zdjęciowa z nagim mężczyzną. Wsparciem i radą uczestniczkom służyła Anja Rubik. To wszystko w nowym odcinku programu „Top Model. Zostań modelką”, który zostanie wyemitowany w środę 5 października, o godz. 21.30 na antenie TVN. Zobacz już teraz zdjęcia z kulis powstawania odcinka!
 • Marcin Tyszka (pierwszy z prawej) wraz z innymi osobistościami z programu "Top Model"
  Fotografuje najpiękniejsze kobiety świata, o współprace prosi go sama Claudia Schiffer. Marcin Tyszka, juror "Top Model" i najbardziej znany polski fotograf mody wyznaje, że woli współpracę z zagranicznymi, a nie rodzimymi gwiazdami i gwiazdeczkami...
 • Anja Rubik w biżuterii Apart - sesja w Australii
  W obiektywie Marcina Tyszki polska supermodelka wypadła świetnie - po raz kolejny udowodniła, że jej uroda nie ma sobie równych, a ciało, którego jest posiadaczką, doskonale nadaje się do promocji luksusowej biżuterii. Sesja, której efekty możecie obejrzeć w galerii, odbyła się w styczniu br. w Australii, a Ania miała okazję pozować w towarzystwie niespotykanego modela - kangura. Modelka ma na sobie biżuterię z najnowszej kolekcji marki Apart - wiosna/lato 2011. Obejrzyjcie fantastyczne zdjęcia i przyjrzyjcie się biżuterii. Wśród tych cudeniek każda kobieta może znaleźć coś dla siebie.
 • Anja Rubik w obiektywie Tyszki dla Vogue Australia
  Nikt nie ma wątpliwości, że Anja Rubik to nasz najlepszy modowy towar eksportowy. Trudno zliczyć, jak często modelka pojawia się w najbardziej prestiżowych sesjach, pokazach i kampaniach. Tym razem polska moda dostąpiła szczególnego wyróżnienia. Rubik pojawiła się w australijskiej edycji Vogue w sesji zdjęciowej z polskimi akcentami. Po drugiej stronie obiektywu stanął Marcin Tyszka.