• Naomi Campbell, Anja Rubik i Kaia Gerber
  Boskie trio to mało powiedziane! 
 • Inspirujące STYLIZACJE Anji Rubik
  Anja Rubik to nie tylko polska najbardziej znana supermodelka, ale też kobieta, która swój głos zabiera w wielu bardzo ważnych sprawach dotyczących życia. Została wybrana Kobietą Roku 2018 miesięcznika Glamour za inicjację ruchu #sexedpl , który ma na celu edukację młodzieży w tematach seksualności i świadomości w tym zakresie. Dodatkowo bardzo mocno wspiera ruchy proekologiczne, uświadamiając ludzi jak ratować środowisko wprowadzając nawet drobne zmiany do swojego życia. Anja to idealny przykład osoby, która wykorzystuje siłę swojej popularności w szczytnych celach i kobiety, która w każdych okolicznościach dobrze wygląda. Mimo że jej stylizacje składają się zwykle z ubrań od najlepszych projektantów, nietrudno je skopiować. Zobaczcie, jak to zrobić.
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami Anji Rubik
  Anja Rubik to ikona stylu. Top modelka, która współpracuje z najważniejszymi projektantami na świecie, zawsze wygląda olśniewająco. Z gracją łączy różne fasony i desenie, a dzięki monochromatycznym ubraniom całość prezentuje się niezwykle luksusowo. Jej styl inspiruje do stworzenia jednolitej kolorystycznie garderoby, w której wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać. Dzięki temu codziennie stylizacje staną się jeszcze bardziej eleganckie!
 • Świąteczna kampania Apart 2017
  Cztery ambasadorki to symbole każdej z dekad istnienia marki Apart i jednocześnie cztery kobiety sukcesu o nieprzeciętnej urodzie, pasji i temperamencie. Zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki to poczwórny portret współczesnej kobiety w różnych odsłonach. To, co je łączy, to delikatna sensualność i wyrafinowany styl. Która podoba Wam się najbardziej?
 • Lara Stone, Joan Salls i Lady Victoria Harvey
  Niekwestionowane gwiazdy modelingu tłumnie przybyły wczoraj na czerwony dywan w Cannes. Ich pojawienie się wywołało nie mniejszy aplauz publiczności i zainteresowanie fotografów, niż obecność aktorek. Nic dziwnego, bo zobaczyć tyle kobiet o hipnotyzującej urodzie w jednym miejscu to naprawdę rzadka gratka. Tym bardziej, że większość z nich zaprezentowała się w strojach, które tylko udawały, że zakrywają ciało. Ot, takie sobie ubrania pro forma...
 • Anja Rubik, Kim Kardashian
  Anja Rubik odniosła większy sukces za granicą, niż we własnym kraju. Jako jedna z najlepiej zarabiających modelek, może pochwalić się także światowymi znajomościami. Okazuje się, że do grona jej znajomych należą Kanye West i Kim Kardashian.
 • Anja Rubik i Sasha Knezevic w kampanii Massimo Dutti wiosna/lato 2015
  Tym razem małżonkowie zapozowali dla hiszpańskiej marki. Zobaczcie piękne zdjęcia z najnowszej kampanii.
 • Anja Rubik w kampanii CCC wiosna/lato 2015
  Top modelka coraz częściej współpracuje z polskimi markami. Tym razem, podobnie jak w przypadku zdjęć dla znanego producenta biżuterii, pozowała do zdjęć z mężem. Nie mamy wątpliwości, że kampania z takimi gwiazdami przysłuży się marce.
 • Anja Rubik Sasha Knezevic w świątecznej sesji Apart 2014
  Sesja zdjęciowa promująca świąteczną kolekcję APART z udziałem Anji Rubik i Sashy Knezevica to już piąta realizacja topowego i znanego na całym świecie małżeństwa ze świata mody. Zdjęcia prezentują bogaty wybór biżuterii z najnowszej kolekcji – zarówno luksusową biżuterię z diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi, nowoczesne wzory z ceramiki, złota, a także srebra i innych jubilerskich materiałów.
 • Anja Rubik
  Najlepsza polska modelka, Anja Rubik znalazła się ostatnio w centrum dyskusji, na temat promowania przez świat mody anorektycznych sylwetek. Gwiazda wybiegów zapewnia jednak, że sama nie choruje na zaburzenia żywienia.