• Marcin Tyszka, Małgorzata Rozenek
    Nowy program Małgorzaty Rozenek wzbudzał kontrowersje, zanim zadebiutował na antenie. Pewne uwagi do "Piekielnego hotelu" ma także Marcin Tyszka.
  • We wszystkich dotychczasowych edycjach show "Top Model" Anja Rubik występowała jako ekspertka wspierająca uczestniczki i dająca im cenne wskazówki przed pokazami i sesjami zdjęciowymi. W najnowszej odsłonie programu modelkę zobaczymy jednak tylko w jednym odcinku oraz w finale. Skąd ta zmiana?
  • Anja Rubik i Joanna Krupa
    Nagrania do kolejnej edycji programu "Top model" ruszają lada dzień. Wszystko wskazuje na to, że Anja Rubik, wbrew doniesieniom mediów, może pojawić się w kolejnej odsłonie show. Jak podaje Super Express, modelka zgodzi się wystąpić w programie, jeśli producenci zagwarantują jej gwiazdorską gażę, taką, jaką dotychczas otrzymywała jedynie Joanna Krupa.
  • Prace nad kolejną edycją programu "Top Model" ruszają już w maju. Joanna Krupa ma zatem niewiele czasu na to, by przekonać producentów do zaangażowania jej własnej siostry, Marty na miejsce Anji Rubik. Czy modelce uda się zrealizować plan?
  • Jako pierwsza z programem pożegnała się Karolina Henning
    Pierwszy odcinek zmagań najlepszej trzynastk tej edycji programu Top Model już za nami. Z marzeniami o karierze w modelingu pożegnała się Karolina Hennig. Pierwsza relacja z domu modelek obnażyła słabości uczestniczek, a najmłodsza z dziewczyn została posądzona przez koleżanki o bulimię. Wyścig o tytuł Top Model ruszył pełną parą.