• Inspirujące STYLIZACJE Anji Rubik
  Anja Rubik to nie tylko polska najbardziej znana supermodelka, ale też kobieta, która swój głos zabiera w wielu bardzo ważnych sprawach dotyczących życia. Została wybrana Kobietą Roku 2018 miesięcznika Glamour za inicjację ruchu #sexedpl , który ma na celu edukację młodzieży w tematach seksualności i świadomości w tym zakresie. Dodatkowo bardzo mocno wspiera ruchy proekologiczne, uświadamiając ludzi jak ratować środowisko wprowadzając nawet drobne zmiany do swojego życia. Anja to idealny przykład osoby, która wykorzystuje siłę swojej popularności w szczytnych celach i kobiety, która w każdych okolicznościach dobrze wygląda. Mimo że jej stylizacje składają się zwykle z ubrań od najlepszych projektantów, nietrudno je skopiować. Zobaczcie, jak to zrobić.
 • Aneta Kręglicka, Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska
  Wczorajszy bal to jedno z tych wydarzeń w polskim show-biznesie, w których większość gwiazd nie odmawia udziału. Oto galeria tych, którzy wczoraj świetnie się bawili, dobrze wyglądali i wspierali działalność Fundacji.
 • STYLIZACJE inspirowane zestawami Anji Rubik
  Anja Rubik to ikona stylu. Top modelka, która współpracuje z najważniejszymi projektantami na świecie, zawsze wygląda olśniewająco. Z gracją łączy różne fasony i desenie, a dzięki monochromatycznym ubraniom całość prezentuje się niezwykle luksusowo. Jej styl inspiruje do stworzenia jednolitej kolorystycznie garderoby, w której wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać. Dzięki temu codziennie stylizacje staną się jeszcze bardziej eleganckie!
 • Jarah Mariano, Andreja Pejic i Anja Rubik
  W Nowym Jorku już po raz szósty odbyła się gala fundacji zajmującej się badaniami nad AIDS. Na imprezie pojawiło się wiele znanych postaci - wśród nich również wspaniała ambasadorka Polski, Anja Rubik. Zobaczcie ją i inne osobistości ze świata show-biznesu, które przybyły na wydarzenie.
 • Lara Stone, Joan Salls i Lady Victoria Harvey
  Niekwestionowane gwiazdy modelingu tłumnie przybyły wczoraj na czerwony dywan w Cannes. Ich pojawienie się wywołało nie mniejszy aplauz publiczności i zainteresowanie fotografów, niż obecność aktorek. Nic dziwnego, bo zobaczyć tyle kobiet o hipnotyzującej urodzie w jednym miejscu to naprawdę rzadka gratka. Tym bardziej, że większość z nich zaprezentowała się w strojach, które tylko udawały, że zakrywają ciało. Ot, takie sobie ubrania pro forma...
 • Małgorzata Socha, Magdalena Mielcarz i Anja Rubik
  Oglądanie tych kobiet to czysta przyjemność. Za każdym razem, gdy pokazują się publicznie, wyglądają nieskazitelnie, ale też nie boją się eksperymentować z modą, a wyzwania, które podejmują, zawsze im się opłacają. Zobaczcie nasz RANKING najlepiej ubranych polskich gwiazd 2014 roku.
 • Beata Kozidrak i Anja Rubik
  Ultrakrótka "majtkospódnica" z metalowymi elementami to strój nie tylko dla supermodelki. Nie wierzycie? Zobaczcie, co miała na sobie Beata Kozidrak na festiwalu w Opolu.
 • Najchudsze polskie gwiazdy
  Kobiety, które przedstawiamy, podobno nigdy się nie odchudzały, a swoje bardzo szczupłe sylwetki zawdzięczają wyjątkowej przemianie materii... Oto polskie gwiazdy, które nie mają ani grama zbędnego tłuszczu. Co więcej: chyba by im nie zaszkodziło, gdyby miały choć odrobinę...
 • One rozsławiają Polskę za granicą
  Są piękne, utalentowane i mają pomysł na swoją karierę. Dzięki nim wielu ludzi na całym świecie usłyszało (i na pewno jeszcze usłyszy) o naszym kraju. Oto Polki, którym udało się zaistnieć za granicą.
 • Najdroższe kreacje polskich gwiazd w 2011 roku.
  Gdyby sprzedać wszystkie kreacje, które przedstawiamy w tym rankingu, można by kupić mieszkanie... Ale przecież żadna z gwiazd zakładając te stroje, nie myślała o tym, na co mogłaby je zamienić. Chodziło tylko o to, aby jak najpiękniej wyglądać, błyszczeć w świetle reflektorów i wywoływać podziw? Jak myślicie, warto było wydać takie kwoty, żeby osiągnąć ten cel? Oto najdroższe, ale czy najpiękniejsze stylizacje mijającego roku!