• O rywalizacji pomiędzy Anją Rubik i Joanną Krupą mówi się w branży od dawna. Modelki nie pałają wzajemną sympatią, czego wyraz dały choćby w pamiętnej dyskusji na Facebooku. Teraz Dżoana twierdzi, że Rubik chce ją zniszczyć.
 • Joanna Krupa, Anja Rubik
  Najnowsza edycja programu "Top model" zapowiada się bardzo emocjonująco i to nie za sprawą rywalizacji uczestniczek, a pogłębiającego się konfliktu pomiędzy dwiema największymi gwiazdami show. Jak donosi Fakt, Anja Rubik i Joanna Krupa nie zamierzają bowiem zawierać rozejmu na czas programu, co więcej stawiają producentom kolejne żądania tak, aby ograniczyć wzajemne kontakty do minimum.
 • We wszystkich dotychczasowych edycjach show "Top Model" Anja Rubik występowała jako ekspertka wspierająca uczestniczki i dająca im cenne wskazówki przed pokazami i sesjami zdjęciowymi. W najnowszej odsłonie programu modelkę zobaczymy jednak tylko w jednym odcinku oraz w finale. Skąd ta zmiana?
 • Anja Rubik i Joanna Krupa
  Nagrania do kolejnej edycji programu "Top model" ruszają lada dzień. Wszystko wskazuje na to, że Anja Rubik, wbrew doniesieniom mediów, może pojawić się w kolejnej odsłonie show. Jak podaje Super Express, modelka zgodzi się wystąpić w programie, jeśli producenci zagwarantują jej gwiazdorską gażę, taką, jaką dotychczas otrzymywała jedynie Joanna Krupa.
 • Prace nad kolejną edycją programu "Top Model" ruszają już w maju. Joanna Krupa ma zatem niewiele czasu na to, by przekonać producentów do zaangażowania jej własnej siostry, Marty na miejsce Anji Rubik. Czy modelce uda się zrealizować plan?
 • Tak wyglądał finał 2. edycji Top Model!
  Zażarta rywalizacja do samego. Tradycyjnie – karkołomne zadania, tym razem wykonywane na oczach publiczności. Efekty pirotechniczne, plejada znanych osobistości, no i piękne dziewczyny w skąpych strojach… Zobacz, co się działo w finale 2. edycji Top Model!
 • Czy uczestniczki Top Model potrafią sprawnie i szybko zrobić sobie makijaż?
  Wygrana w Top Model coraz bliżej, ale na ringu wciąż mamy 11 uczestniczek. A przed nimi kolejne, arcytrudne zadania. Co się wydarzy w 7 odcinku programu?
 • Top Model: zadziwiające zadania. Zobacz kulisy 6 odcinka!
  Przed uczestniczkami Top Model kolejne zadania! Muszą zadbać o swoją kondycję fizyczną pod okiem osobistego trenera gwiazd i nauczyć się chodzenia po wybiegu, gdzie ich mistrzynią będzie nasza topmodelka Anja Rubik. Ale najtrudniejsze i zupełnie zadziwiające okazuje się ostatnie zadanie: dziewczyny mają chodzić po… wodzie. Jak poruszać się po tak nietypowym wybiegu jak basen? Za pomocą plastikowych kul. Stres jest tym większy, że na widowni zasiedli: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Anja Rubik, Iza Bartosz - redaktor naczelna „Gali” i Wayne Sterling - właściciel portalu models.com. Emisja 6 odcinka w środę o 21:30. Zobacz już teraz kulisy programu!
 • Jako pierwsza z programem pożegnała się Karolina Henning
  Pierwszy odcinek zmagań najlepszej trzynastk tej edycji programu Top Model już za nami. Z marzeniami o karierze w modelingu pożegnała się Karolina Hennig. Pierwsza relacja z domu modelek obnażyła słabości uczestniczek, a najmłodsza z dziewczyn została posądzona przez koleżanki o bulimię. Wyścig o tytuł Top Model ruszył pełną parą.
 • Top Model: modelki i nagi mężczyzna. Zobacz kulisy odcinka!
  Przed kandydatkami na topmodelki kolejne zmagania! Trzynaście najlepszych dziewczyn przyjechało do domu Top Model. Zaczęło się od „poprawek” - wizyty z Michałem Pirógiem w salonie fryzjerskim. „Jesteście młode i śliczne, ale mała poprawka Wam nie zaszkodzi” - oznajmiła Joanna. Nie wszystkie „poprawki” zostały przyjęte z uśmiechem na ustach… Następny etap to sesja zdjęciowa - na okładkę Glamour, w obiektywie Marcina Tyszki, oraz sesja zdjęciowa z nagim mężczyzną. Wsparciem i radą uczestniczkom służyła Anja Rubik. To wszystko w nowym odcinku programu „Top Model. Zostań modelką”, który zostanie wyemitowany w środę 5 października, o godz. 21.30 na antenie TVN. Zobacz już teraz zdjęcia z kulis powstawania odcinka!