• Anja Rubik i Sasha Knezevic
  Okazuje się, że gwiazdy też nie mają lekko. Anja Rubik i jej mąż Sasha Knezevic właśnie planują wakacje, będące także ich spóźnioną podróżą poślubną. W ostatniej chwili zmienili jednak cel swojej podróży. Dlaczego?
 • Anja Rubik w 2009 roku
  Zawsze była bardzo szczupła, jednak ostatnio jej chudość jeszcze bardziej rzuca się w oczy. Anja Rubik osiągnęła sukces godny podziwu i naśladowania, jednak czy wzorem dla innych powinna być również jej sylwetka? Figurze i twarzy polskiej topmodelki niedaleko jest przecież do kształtów i aparycji anorektyczek... Zobacz zdjęcia!
 • Anja Rubik: miejsce dzieci jest w piaskownicy
  Nie ustają kontrowersje wokół 10-letniej modelki Thylane Leny-Rose Blondeau. Oburzenie rodziców i psychologów sięga zenitu. A modelek? "Moje zdanie jest takie, że 10-letnie dziewczynki powinny się bawić w parku, w piaskownicy" - ocenia dla PAP Life Anja Rubik.
 • Anja Rubik wzięła udział w najnowszej kampanii H & M
  Obie należą do światowej czołówki topmodelek. Anja Rubik i duńska modelka Freja Beha Erichsen zaprezentują jesienno-zimową linię H & M.To kolejna kolekcja marki, która jest promowana przez gwiazdozbiór modelek.