• Aneta Kręglicka, Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska
  Wczorajszy bal to jedno z tych wydarzeń w polskim show-biznesie, w których większość gwiazd nie odmawia udziału. Oto galeria tych, którzy wczoraj świetnie się bawili, dobrze wyglądali i wspierali działalność Fundacji.
 • Jarah Mariano, Andreja Pejic i Anja Rubik
  W Nowym Jorku już po raz szósty odbyła się gala fundacji zajmującej się badaniami nad AIDS. Na imprezie pojawiło się wiele znanych postaci - wśród nich również wspaniała ambasadorka Polski, Anja Rubik. Zobaczcie ją i inne osobistości ze świata show-biznesu, które przybyły na wydarzenie.
 • Zuzanna Bijoch, Katarzyna Sowińska i Karolina Gruszka
  Polska to ich miejsce urodzenia, ale sukcesy zawodowe, które osiągnęły, wykraczają daleko poza jej granice. Zobaczcie kobiety, które swoimi osiągnięciami rozsławiają nasz kraj na całym świecie.
 • Małgorzata Socha, Magdalena Mielcarz i Anja Rubik
  Oglądanie tych kobiet to czysta przyjemność. Za każdym razem, gdy pokazują się publicznie, wyglądają nieskazitelnie, ale też nie boją się eksperymentować z modą, a wyzwania, które podejmują, zawsze im się opłacają. Zobaczcie nasz RANKING najlepiej ubranych polskich gwiazd 2014 roku.
 • Beata Kozidrak i Anja Rubik
  Ultrakrótka "majtkospódnica" z metalowymi elementami to strój nie tylko dla supermodelki. Nie wierzycie? Zobaczcie, co miała na sobie Beata Kozidrak na festiwalu w Opolu.
 • Katarzyna Glinka, Marzena Rogalska i Katarzyna Skrzynecka
  Dla niektórych te lęki mogą być śmieszne, ale osoby, które się z nimi zmagają, często naprawdę cierpią katusze, gdy muszą stawiać czoła codzienności. Oto, czego boją się znane Polki.
 • One rozsławiają Polskę za granicą
  Są piękne, utalentowane i mają pomysł na swoją karierę. Dzięki nim wielu ludzi na całym świecie usłyszało (i na pewno jeszcze usłyszy) o naszym kraju. Oto Polki, którym udało się zaistnieć za granicą.
 • Najdroższe kreacje polskich gwiazd w 2011 roku.
  Gdyby sprzedać wszystkie kreacje, które przedstawiamy w tym rankingu, można by kupić mieszkanie... Ale przecież żadna z gwiazd zakładając te stroje, nie myślała o tym, na co mogłaby je zamienić. Chodziło tylko o to, aby jak najpiękniej wyglądać, błyszczeć w świetle reflektorów i wywoływać podziw? Jak myślicie, warto było wydać takie kwoty, żeby osiągnąć ten cel? Oto najdroższe, ale czy najpiękniejsze stylizacje mijającego roku!
 • Anja Rubik w finale Top Model 2. Zostań Modelką.
  Anja Rubik, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, błyszczała we wczorajszym finale programu Top Model 2. Zostań Modelką. Między innymi dzięki sukni, którą miała na sobie. Kreacja pochodzi z najnowszej kolekcji marki Balmain i jest warta 110 000 złotych! W Polsce ubrania tej marki są dostępne jedynie w słynnym warszawskim salonie Moliera 2. Jak Wam się podoba sukienka, a przede wszystkim Anja w tej nieziemskiej kreacji?
 • Anja Rubik i Sasha Knezevic nago na okładce VIVY!
  To jedna z najodważniejszych polskich okładek w ostatnim czasie. Anja Rubik i jej świeżo poślubiony mąż dali się sfotografować w pozycji do złudzenia przypominającej miłosny splot...