• Weronika Książkiewicz, Magdalena Bieńkowska i Natalia Siwiec
  Impreza organizowana wczorajszego wieczoru przez pogodynkę zgromadziła wiele pięknych pań. Zobaczcie, kto jak wyglądał.
 • Marcin Maranda, Lidia Staroń i Anna Kalata
  Już nie tylko telewizja zbiera wyborcze żniwo. Na kampanii coraz więcej zyskują internetowi gracze. Wybory podbijają zainteresowanie newsami oraz klikalność serwisów i portali, ale też przynoszą ich właścicielom konkretne zyski. Z rankingu Nielsen Audience Measurement wynika, że niemal wszystkie komitety wyborcze inwestowały przed wyborami parlamentarnymi w reklamę online.
 • Sandra Lewandowska
  W polityce nie opłaca się być ładnym  - mówi dziennik.pl Anna Kalata, była minister. Okazuje się, że kobiece wdzięki na Wiejskiej wcale nie gwarantują politycznego sukcesu. Uroda znacznie częściej przeszkadza niż pomaga w politycznej karierze. Wystarczy sprawdzić, co dziś robią słynne sejmowe piękności.
 • Anna Kalata
  Roześmiana, szczupła, dobrze ubrana uczesana, pomalowana i ubrana - była minister Anna Kalata, mimo że nie pojawia się na salonach tak często jak kiedyś - wygląda rewelacyjnie i przyciąga uwagę. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia. Naszym zdaniem niejedna gwiazda życzyłaby sobie tak spektakularnej i trwałej metamorfozy...
 • Anna Kalata
  W miniony weekend była pani minister była gościem na imprezie plenerowej VIP Cross 2012 i prezentowała się niezwykle młodzieżowo. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku pani polityk, która zasłynęła przede wszystkim z niezwykłej metamorfozy, kończy 48 lat!
 • Anna Kalata
  Była minister pracy z ramienia Samoobrony Anna Kalata i była redaktor naczelny "Wprost" Marek Król nie wystartują w jesiennych wyborach parlamentarnych. PKW oddaliła odwołanie ws. odmowy ich rejestracji - poinformował pełnomocnik komitetu Unia Prezydentów-Obywatele do Senatu Krzysztof Maj.
 • Anna Kalata hucznie świętowała swoje imieniny.
  - Zmieniłam mój umysł, duszę i ciało. Przeszłam drogę od polityka do celebryty. Teraz jestem gotowa wrócić do polityki - oświadczyła Anna Kalata na uroczystych imieninach, na które zaprosiła dziennikarzy i fotoreporterów. Pani Anna po raz ostatni postanowiła poczuć się jak celebrytka. Tego wieczoru aż trzy razy zmieniała kreację, a na scenie zaśpiewała razem z Paulą. Jako senator nie będzie mogła sobie pozwolić na tak frywolne zachowanie. Czy polityka po powrocie odmienionej pani Anny będzie lepsza, nie wiadomo, ale piękniejsza - na pewno.
 • Co może siła woli? Niewiarygodna przemiana Anny Kalaty.
  Każda kobieta jest piękna - wystarczy, że właściwie o siebie zadba i wyeksponuje swoje atuty. Nie wierzycie? Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Anny Kalaty i porównajcie obecny wygląd byłej pani minister z tym, jak prezentowała się klika lat temu. W jej przypadku czas zdecydowanie zadział na korzyść. 47-letnia Anna Kalata pojawiła się wczoraj na otwarciu nowego salonu Pandory w Warszawie i trzeba przyznać, że olśniewała wizerunkiem, a przede wszystkim w niczym nie przypominała siebie sprzed pięciu lat. Zobaczcie, jak spektakularnie się zmieniła!
 • Piękna twarz polskiej polityki - najbardziej urodziwe kobiety w "męskim świecie".
  Słaba płeć to mit! Kobiety, które przedstawiamy, mają ogromny wpływ na kształt polskiej polityki, a w dodatku są piękne! Ich rolę w zdominowanej przez mężczyzn "branży" trudno przecenić. Obecność tych pań w szeregach partii to często "być albo nie być" dla ugrupowania. Polska polityka nie ma się czego wstydzić: damy, które się nią parają, mogą być naszą dumą!
 • Oto diety polskich sław
  W jaki sposób gwiazdy, artyści czy politycy trzymają świetną sylwetkę? Jakie triki przy stole stosują ci, których znamy z telewizji i pierwszych stron gazet? Którą ze sławnych osób dieta zmusiła do największych wyrzeczeń? A kto zgubił trochę ciała w prosty i niemęczący sposób? Sprawdź, jak poradzili sobie z nadwagą. Przedstawiamy diety znanych osób.