• Doda, Anna Mucha, Edyta Górniak
  Ranking gwiazd, które w minionym roku doczekały się największej liczby internetowych publikacji na swój temat, po raz kolejny dowodzi, że istnienie w kolorowych mediach niewiele ma wspólnego z prawdziwymi osiągnięciami. Doda, Kasia Cichopek, Anna Mucha - choć w 2013 roku nie zdobyły zawodowych szczytów, to właśnie o niech pisano najczęściej.
 • "Najsztub słucha"
  Na antenie stacji TVN Style już niebawem zadebiutuje program "Najsztub słucha". Słynący z mocnych wywiadów dziennikarz, zadaje pytania wprost, bez owijania w bawełnę. Inteligentny, złośliwy, bezkompromisowy, często kontrowersyjny. Lubi kobiety i jak twierdzi, potrafi ich słuchać. W swoim talk show zada im wiele intymnych i kłopotliwych pytań .
 • Znane Polki, które słyną z ciętego języka
  Krytykują to, jak inni wyglądają, bezlitośnie obnażają absurdy rzeczywistości lub nigdy nie odpuszczają tym, którzy zdecydowali się na rozmowę z nimi. Obawa przed utratą sympatii społecznej jest im obca. Oto polskie mistrzynie ciętego języka.
 • Rusin, Doda czy Mucha? Oto polskie gwiazdy okładek
  Blondynka, długie, rozpuszczone włosy. Oto najczęściej pokazywana bohaterka polskich okładek. Tak gwoli statystyki. Jednak najchętniej pokazywana gwiazda blondynką bynajmniej nie jest. Kinga Rusin to sława, która najczęściej gości na okładkach. W pierwszym kwartale 2011 roku mogliśmy ją oglądać na nich 11 razy. Tak wynika z raportu Press-Service Monitoring Mediów, który uwzględnił 48 tytułów prasy kolorowej i kobiecej. Jurorka „You Can Dance” pokonała w nim takie seksbomby jak Anna Mucha, Doda i Edyta Górniak. Każda z nich ma na koncie 10 okładek ze swoją podobizną. Mniejszym wzięciem cieszą się panowie. W rankingu zwyciężyli Artur Żmijewski, Kuba Wojewódzki, Nergal i Robert Janowski – każdy z nich pojawił się na dwóch okładkach. Zobacz polskie gwiazdy okładek!
 • Gwiazdy i ich nagie… ramiona
  Elegancka suknia wieczorowa, kreacja na specjalne okazje? Idealnie wypadnie taka z odsłoniętymi, nagimi ramionami. Tego typu kreacje, pozbawione ramiączek, prezentują ostatnio na czerwonych dywanach polskie gwiazdy. Nowoczesne, luźne tuniki, jak Marta Żmuda Trzebiatowska, rozkloszowane kreacje w stylu retro, jak Dorota Gardias czy Justyna Steczkowska, dopasowane suknie w stylu dawnego Hollywood, jak Doda i Anna Mucha, czy sukienki z gorsetową górą, jak Katarzyna Glinka.  Zobacz nagie ramiona po gwiazdorsku!
 • Słońce przypieka a gorąco daje się we znaki. Jedyne, co może począć kobieta, to odsłonić trochę ciała. Piękne gwiazdy z chęcią korzystają z tej okazji, zakładając wydekoltowane sukienki. Jaki jest efekt? Raz lepszy, raz gorszy… Zobacz!