• Anna Mucha
  Wyjątkowa sceneria Pałacu w Wilanowie, piękny letni wieczór i doborowe towarzystwo gwiazd – wszystko to w ramach kolejnej imprezy z okazji Inauguracji Lata, zorganizowanej przez markę Raffaello. Już po raz trzeci polskie gwiazdy spotkały się, aby wspólnie celebrować piękne chwile. Zobaczcie, kto się bawił na imprezie.
 • Anna Mucha, Odeta Moro i Daria Widawska
  Na wczorajszym pokazie znanego duetu pojawiły się prawdziwe tłumy gwiazd. Kto jak wyglądał. Zobaczcie zdjęcia i przeczytajcie nasze komentarze.
 • Najgorętsze znane polskie 30-latki
  To jest ich czas! Są piękne, dojrzałe - ale jeszcze ciągle młode, robią karierę i są obiektem męskich westchnień. Oto nasz subiektywny ranking najgorętszych polskich 30-latek.
 • Patricia Kazadi, Edyta Herbuś, Anna Mucha
  Skończyły się dobre czasy dla celebrytów, którzy na życie zarabiali bywaniem na salonach. Kryzy, który dopadł także branżę rozrywkową spowodował, że organizatorzy nie chcą już płacić znanym osobom za to, że pojawią się na ich imprezie.
 • Anita Werner (33 lata), Magdalena Mielcarz (33 lata), Paweł Małaszyński (35 lat)
  Czas biegnie a nasze trzydziestoletnie gwiazdy błyszczą coraz bardziej. Sprawdź czy każdy wygląda na swoje lata
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia
  Po raz kolejny przekonujemy się, że pokazy mody definitywnie przestały być imprezami, w których bierze się udział przede wszystkim po to, aby poznać nowe propozycje projektanta. Owszem, przyjrzenie się modelkom na wybiegu to ważny element tego show, ale dużo ważniejsze wydaje się wszystko to, co towarzyszy wydarzeniu: możliwość pokazania się na czerwonym dywanie, zaprezentowanie nienagannej sylwetki i oryginalnej kreacji, uśmiechanie się szeroko przed obiektywami fotoreporterów. Nasze gwiazdy są w tym perfekcjonistami! Na ostatnim pokazie Macieja Zienia pojawiały się tłumy znanych twarzy i każdy chciał pokazać, że świetnie wygląda. Czy wszystkim się to udało? Większości tak, ale pojedynczych wpadek nie zabrakło. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami.
 • Które sławy cieszą się największym zainteresowaniem internautów? Serwis Plejada.pl wybrał dziesiątkę najpopularniejszych – na swoich łamach – gwiazd. Laureaci zostali nagrodzeni statuetkami, rozdanymi podczas dedykowanego im wieczoru w jednym z warszawskich klubów. Impreza była okazją do pokazania się dla samej czołówki polskich gwiazd i gwiazdeczek. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!
 • Słońce przypieka a gorąco daje się we znaki. Jedyne, co może począć kobieta, to odsłonić trochę ciała. Piękne gwiazdy z chęcią korzystają z tej okazji, zakładając wydekoltowane sukienki. Jaki jest efekt? Raz lepszy, raz gorszy… Zobacz!