• Ciężarna Anna Mucha trenuje jogę
  Ciężarna Anna Mucha rozpoczęła indywidualnie dobrany program treningowy, przygotowany przez trenerkę Reebok University Poland, Martynę Rapp, która pomaga ambasadorce marki dbać o sylwetkę w trakcie ciąży. Aktorka trenuje w specjalnie zaprojektowanej odzieży z nowej kolekcji Reebok Yoga jesień/zima 2013. - By móc ze spokojem spojrzeć w lustro podczas ciąży, jak i po, zdecydowałam się zadbać o swoją kondycję już teraz. Mucha nie siada, zdrowa ciąża to nie choroba, wiec nie ma zwolnienia z WF-u. Joga mnie rozluźnia, rozciąga, uczy panowania nad oddechem i wzmacnia mięśnie – mówi gwiazda. Zobaczcie, jak ćwiczy i poznajcie jej plan treningowy.
 • Ciąże, które zaskoczyły polski show-biznes.
  Coraz więcej kobiet odkłada decyzję o macierzyństwie i twierdzi, że w życiu nie ma idealnej chwili na zajście w ciążę. Te starsze, które wciąż nie spełniają się jako matki, mówią nawet, że byłoby lepiej, gdyby wcześniej poddały się losowi i pozwoliły mu "zadecydować za siebie". Na szczęście nie wszystkie panie mają takie dylematy i nawet gwiazdy będące u szczytu kariery decydują się na zwolnienie tempa właśnie dla dziecka! Kobiety, które przedstawiamy, wprawdzie zaskoczyły show-biznes swoimi ciążami - musiano dla nich zmieniać scenariusze seriali, w których grały i zmieniać plany koncertowe - ale są szczęśliwymi matkami, choć mało kto podejrzewał, że to właśnie one szybko będą musiały odnaleźć się w tej trudnej roli. Zaszły w ciążę, urodziły i znowu z sukcesem wróciły (lub dopiero wracają) do gry. Za to należą im się brawa!
 • Anna Mucha w dziewiątym miesiącu ciąży
  Jeszcze w listopadzie Anna Mucha urodzi swoje pierwsze dziecko. Płeć maleństwa wciąż nie jest znana. Jak wygląda gwiazda w ostatnim miesiącu ciąży? Oto zdjęcia!
 • Sexy mamy: ciężarne gwiazdy stawiają na seksapil
  Workowate ubranie, które wstydliwie skrywa wszystkie krągłości? Dziś takie ciążowe kreacje należą do przeszłości – przynajmniej w show-biznesie... Ciężarne celebrytki nie chcą już rezygnować z seksapilu. Na polskich salonach zaroiło się od sexy mam. Precyzyjne fryzury i makijaże, wyraziste kolory, obciskające sylwetki kroje, dekolty, wycięcia i rozcięcia oraz sukienki w wersji mini – to na taką garderobę stawiają przyszłe mamy. Z jakim efektem? Zobacz zdjęcia!
 • Anna Mucha w ciąży wygląda kwitnąco.
  Pierwszy poród to ogromny stres dla każdej kobiety. Nie inaczej jest z Anną Muchą, która bardzo boi się tego momentu - informuj e"Fakt". Aktorka ma jednak dodatkowy powód do zdenerwowania. Po groźnej kontuzji kręgosłupa grozi jej ogromny ból. Dlatego rozważa rodzenie "metodą na delfina"...
 • Anna Mucha doskonale wie, jak się wystylizować.
  "Fakt" uważnie śledzi przebieg ciąży Anny Muchy i interesuje się nie tylko stanem zdrowia gwiazdy, ale także jej wyglądem. Dziś dziennikarze gazety zwracają uwagę na jedną z codziennych stylizacji Ani.