• Anna Mucha i Katarzyna Cichopek
  Kasia Cichopek i Anna Mucha niegdyś uważane były za przyjaciółki, następnie ich relacje uległy sporemu ochłodzeniu, teraz zaś obie gwiazdy "M jak miłość" znów mają ze sobą bliski kontakt. Dla Muchy, Cichopek jest wręcz autorytetem.
 • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek na planie serialu "M jak Miłość" / zdjęcie z oficjalnego profilu Katarzyny Cichopek
  Katarzyna Cichopek zapewnia, że mimo napiętego harmonogramu dobrze radzi sobie z łączeniem obowiązków mamy z pracą na planie "M jak miłość". Aktorka wspólnie z Anną Muchą, która również ma małe dzieci, przywozi dzieci na plan serialu, gdzie maluchy mają zapewnioną opiekę i specjalny pokój do zabawy, dzięki czemu mamy mogą się skupić na pracy.
 • Najgorętsze znane polskie 30-latki
  To jest ich czas! Są piękne, dojrzałe - ale jeszcze ciągle młode, robią karierę i są obiektem męskich westchnień. Oto nasz subiektywny ranking najgorętszych polskich 30-latek.
 • Doda, Anna Mucha, Edyta Górniak
  Ranking gwiazd, które w minionym roku doczekały się największej liczby internetowych publikacji na swój temat, po raz kolejny dowodzi, że istnienie w kolorowych mediach niewiele ma wspólnego z prawdziwymi osiągnięciami. Doda, Kasia Cichopek, Anna Mucha - choć w 2013 roku nie zdobyły zawodowych szczytów, to właśnie o niech pisano najczęściej.
 • Gala 1000 razy "M jak miłość"
  W poniedziałkowy wieczór, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji 1000 odcinka serialu "M jak miłość". Na czerwonym dywanie zjawiły się niemal wszystkie gwiazdy popularnej telenoweli. Kto prezentował się najlepiej?
 • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek od lat wcielają się w rolę przyjaciółek na planie serialu "M jak miłość". I choć można byłoby sądzić, że tę bliską relację przeniosły również na życie prywatne, okazuje się, że tak nie jest.
 • Katarzyna Cichopek; Maja Sablewska i Anna Mucha
  Okolice warszawskiego Placu Trzech Krzyży to miejsce idealne do "uprawiania lansu". Jeśli więc okoliczne salony znanych marek odzieżowych organizują imprezy, gwiazdy nie odmawiają przybycia nie. Zobaczcie tłum znanych kobiet, które gościły wczoraj na prezentacji najnowszej kolekcji Ralph Lauren.
 • Anna Mucha i Katarzyna Cichopek
  One to mają dobrze. Kasia Cichopek i Anna Mucha po urodzeniu dziecka są traktowane jak prawdziwe królowe. W pracy własna garderoba, w której bez skrępowania mogą karmić dziecko czy nowa reklama, na której zarabiają krocie? Żaden problem!
 • Niezapomniane kreacje polskich gwiazd w 2011 roku.
  Te kreacje na długo pozostaną w naszej pamięci. Odsłaniały dużo ciała, opinały krągłości, szokowały ceną - po prostu przykuwały uwagę opinii publicznej i zachęcały do rozmowy o nich. Zobaczcie jeszcze raz stylizacje, których ocenę pozostawiamy sumieniu każdego z Was...
 • Ciąże, które zaskoczyły polski show-biznes.
  Coraz więcej kobiet odkłada decyzję o macierzyństwie i twierdzi, że w życiu nie ma idealnej chwili na zajście w ciążę. Te starsze, które wciąż nie spełniają się jako matki, mówią nawet, że byłoby lepiej, gdyby wcześniej poddały się losowi i pozwoliły mu "zadecydować za siebie". Na szczęście nie wszystkie panie mają takie dylematy i nawet gwiazdy będące u szczytu kariery decydują się na zwolnienie tempa właśnie dla dziecka! Kobiety, które przedstawiamy, wprawdzie zaskoczyły show-biznes swoimi ciążami - musiano dla nich zmieniać scenariusze seriali, w których grały i zmieniać plany koncertowe - ale są szczęśliwymi matkami, choć mało kto podejrzewał, że to właśnie one szybko będą musiały odnaleźć się w tej trudnej roli. Zaszły w ciążę, urodziły i znowu z sukcesem wróciły (lub dopiero wracają) do gry. Za to należą im się brawa!